به گزارش سایبربان

OpenVPN Desktop Client از دو قسمت تشکیل شده است. قسمت اول کامپوننت های گرافیکی است و قسمت دوم سرویس XML-RPC است که شما را به سرور وصل می کند و دقیقا همین قسمت در برابر حملات Cross-Site Request Forgery آسیب پذیر است.

CSRF ( بخوانید  sea-surf) نوعی از حمله است که با فریب کاربر، صفحات مخرب را بارگزاری می کند یا کاربر را به سرورهای مخرب وصل می کند.

 

...

۱۸:۵۰ - ۱۳۹۳/۲۶/تير
به گزارش سایبربان

این سارقان از حقه قدیمی ارسال ایمیل هایی با محتوای جعلی استفاده می کنند. این ایمیل ها نسبت وجود مشکلاتی در حساب کاربری افراد هشدار داده و از آنها دعوت می کنند از طریق لیکنی که ارائه شده است، به حساب کاربری خود وارد شوند تا مشکل را هرچه سریعتر برطرف کنند. در این ایمیل ها میخوانیم:

مشتری گرامی

متاسفانه حساب آنلاین شما مسدود شده است. ما پی برده ایم که اطلاعات شما قدیمی هستند. شما باید به حساب کاربری خود وارد شوید تا صحت...

۱۶:۳۳ - ۱۳۹۳/۲۶/تير
به گزارش سایبربان

رژیم صهیونیستی از 10 روز پیش تاکنون بار دیگر حملات مرگبار خود را علیه نوارغزه آغاز کرده است. این حملات در ماه مبارک رمضان و در حالی که نوارغزه حدود 8 سال تحت محاصره قرار دارد و با کمبود مواد غذایی و دارویی مواجه است صورت می گیرد. بمباران مناطق مختلف نوارغزه طی 10 روز گذشته 230 شهید و هزار و 690 زخمی برجا گذاشته است. این جنگ در فضای سایبری نیز هچنان پیش می رود، با این تفاوت که در فضای سایبر توان تسلیهاتی فلسطینیان چیزی از دشمن کم ندارد و هر روز...

۱۴:۰۵ - ۱۳۹۳/۲۶/تير
به گزارش سایبربان

پاتریک سنزبرگ، رئیس کمیته تحقیق پارلمان آلمان در خصوص جاسوسی NSA از مقامات آلمانی، اعلام کرد او و همکارانش در حال بررسی طرحی هستند که بر اساس آن اسناد محرمانه باید با استفاده از ماشین تحریرهای قدیمی تایپ شوند.

بخشی از گفتگوی تلویزیونی این مقام آلمانی بدین شرح است:

مجری: درسته که شما در حال بررسی طرحی هستید که دوباره از ماشین تحریرهای قدیمی استفاده بشه؟

سنزبرگ: این موضوع اصلا شوخی نیست و ما درمورد اجرای این طرح مصمم...

۱۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۲۶/تير
به گزارش سایبربان

به گزارش خبرگزاری مهر، حدود 15 روز پیش یک دادگاه آمریکایی برای ضبط جوازها و نام‌های دامنه‌های اینترنتی متعلق به کشور ایران حکمی را صادر کرد که براساس آن سازمان ثبت اینترنتی نام‌ها و شماره‌های واگذارشده - آیکان – ملزم شد این حکم را اجرایی کند.

در صورتی که این حکم اجرایی شود، دامنه های اینترنتی با پسوند "آی آر" در عرصه بین المللی کار نخواهد کرد و دیگر مراجعه به دامنه ir  در ایران و خارج از کشور امکان پذیر نخواهد بود.

تاکنون مقامات...

۰۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۲۶/تير
به گزارش سایبربان

محققان امنیتی آزمایشگاه Cyphort بیان می کنند که این کمپین فیشینگ که Nighthunter نام دارد، از سال ۲۰۰۹ فعال بوده و به سرقت اطلاعات حساب‌های کاربری می پرداخته است.

نرم‌افزار‌های تحت وبی که در این حملات هدف قرار گرفته‌اند شامل گوگل، یاهو، فیسبوک، دراپ‌باکس و اسکایپ می‌باشند.

کشف این کمپین فیشینگ با استفاده از یک ایمیل که حاوی یک پرونده‌ی اجرایی NET. بوده است آغاز شد، پس از اجرای این پرونده،...

۰۹:۱۳ - ۱۳۹۳/۲۶/تير
به گزارش سایبربان

طرح یاد شده با مدیریت گوگل و با استفاده از برنامه‌های مختلف اجرا می‌شود و هدف آن یافتن حفره‌های امنیتی است که در نرم افزارهای طراحی شده توسط دیگر شرکت ها وجود دارد. با اجرای این برنامه می‌توان حفره‌های مخفی مانده وب را شناسایی کرد و دیگر موضوعات امنیتی حساس را مورد توجه قرار داد تا کاربران اینترنت احساس امنیت بیشتری را داشته باشند.

در حالی که گوگل مدعی است با این کار امنیت کاربران اینترنت را افزایش می‌دهد، برخی متخصصان امنیتی این کار را صرفا یک ژست روابط عمومی دانسته ‌اند...

۰۹:۱۰ - ۱۳۹۳/۲۶/تير
به گزارش سایبربان

وی که مدیر آزمایشگاه تحقیقاتی Google X می باشد، این خبر را در صفحه شخصی خود در گوگل پلاس تایید کرده، اما جزییات بیشتری را در این زمینه ذکر نکرده است. یکی از سخنگویان آمازون هم این خبر را تایید کرده، اما در مورد مسئولیتی که آقای پرویز بر عهده خواهد گرفت، هنوز خبری منتشر نشده است.

برخی صاحب‌نظران بیان می کنند این مساله نشان می‌دهد که آمازون قصد دارد توجه بیشتری به حوزه تحقیق و پژوهش به عمل آورد. این شرکت در سال 2013 نه درصد از درآمد سالانه خود یعنی...

۰۹:۰۷ - ۱۳۹۳/۲۶/تير
به گزارش سایبربان

پژوهشگران امنیتی ادعا می کنند که پنج برنامه مدیریت رمز عبور محبوب با نام های LastPass، RoboForm، My1Login، PasswordBox و NeedMyPassword خود چندان ایمن نیستند و ممکن است اطلاعات و رمزهای عبور ذخیره شده ما در این برنامه‌ها را در دسترس هکرها قرار دهند.

پژوهشگران دانشگاه برکلی کالیفرنیا با آنچه به صدا در آوردن زنگ خطر برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان برنامه‌های...

۰۹:۰۴ - ۱۳۹۳/۲۶/تير
به گزارش سایبربان

این سیستم که با هدف متحول کردن جستجوی اینترنتی مطرح شده،  از قابلیت شناسایی بصری اشیا و پدیده‌ها برخوردار است و می‌تواند موتور جستجوی Bing را به شدت تقویت کند. مایکروسافت مدعی است این سیستم 50 برابر سریعتر و دو برابر دقیق‌تر از سیستم جستجوی تازه گوگل موسوم به DistBelief است.

مایکروسافت با اجرای آزمایشی این پروژه موفق شده به درستی بیش از 14 میلیون عکس را در فضای مجازی، در قالب 22 هزار عنوان مختلف طبقه بندی کند. این کار از نظر...

۰۸:۵۷ - ۱۳۹۳/۲۶/تير