به گزارش سایبربان

وردپرس نرم‌افزاری تحت وب است که می‌توانید از آن برای ساختن سرویس وبلاگدهی، وبسایت یا وبلاگی زیبا و قدرتمند استفاده کنید. یک سیستم مدیریت محتوا با 30000 پلاگین که هرکدام ویژگی های خاص مورد نیاز کاربران را برطرف می کنند.

وجود همین پلاگین ها باعث شده تا وردپرس توسط بیش از 73 میلیون وب سایت استفاده شود و 5.7 میلیون از آن ها از پلاگین WPtouch استفاده می کنند که باعث شده تا این پلاگین یکی از محبوب ترین پلاگین های وردپرس باشد.

...
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۲۵/تير
به گزارش سایبربان

در این ائتلاف نام شرکت های مشهوری دیده می شود، که از آن جمله می توان به Reddit و موتور جستجوی DuckDuckGo اشاره کرد. از آنجا که در این لایحه محدودیت خاصی درمورد اطلاعات شخصی افراد گنجانده نشده، گروه های مختلف به اعتراض برضد آن برخاسته اند. براساس این لایحه همه اطلاعات موجود در شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی بدون هیچ محدودیت خاصی به اشتراک گذارده خواهد شد تا سازمان های امنیتی مثل NSA بتوانند با تهدیدات سایبری مقابله کنند...

۱۸:۳۳ - ۱۳۹۳/۲۵/تير
به گزارش سایبربان

شایعاتی جدید مبنا بر ساخت یک گوشی جدید دیگر با بدنه فلزی از سوی شرکت کره ای سامسونگ به چشم می خورد. این گوشی نسبت به همتای خود ، کوچکتر و سبک تر خواهد بود تا کسانی که نیاز مند گوشی هایی در ابعاد متوسط هستند نیز از سری فلزی سامسونگ بهره ببرند.

از دیگر ویژگی های این گوشی ضخامت بدنه 6 میلیمتری آن و استفاده از پردازنده قوی هشت هسته ای است. گزارش های داده شده مبنی بر این است که این گوشی اواسط ماه اوت به طور رسمی عرضه خواهد شد.

۱۶:۳۱ - ۱۳۹۳/۲۵/تير
به گزارش سایبربان

در سال های گذشته حداقل نیمی از فیلم های سینمایی هالیوود به صورت سه بعدی بر روی صحنه های سینما به نمایش آمد و این امر موجب شد که شرکت های هوایی به فکر ایده ای برسند که مشتریان خود را به سفر های هوایی علاقه مند کنند .

این ایده مسبب شد تا بر روی صندلی های روبروی شما در هواپیما تلوزیون های سه بعدی قرار گیرد و با هدستی که کنار شما قرار دارد ، حسی تازه از یک سفر هوایی به شما القا می شود .

اما این پروژه هم بی اشکال نیست زیرا شما نباید توقع یک تلوزیون 40 اینچی با...

۱۶:۳۰ - ۱۳۹۳/۲۵/تير
به گزارش سایبربان

این ربات مانند یک سگ مکانیزه آهنی است که به انواع سلاح های جنگی مجهز است واز سرعت بالای خود رد شکستن خط مقدم دشمن می تئاند استفاده کند.اما از مشکلات آن می توان به سر و صدای زیاد در هنگام حرکت اشاره کرد به گونه ای که در هنگام نزدیک شدن به دشمن با اینکه سرعت کمی دارد ولی صدای زیادی تولید می کند و همین امر مسبب جلب توجه می شود .

هنوز هم این ربات در حال تکمیل شدن است و نمی تواند در یک حمله واقعی شرکت کند.

۱۶:۲۹ - ۱۳۹۳/۲۵/تير
به گزارش سایبربان

به نظر می رسد شرکت اپل برای رفع مشکل اغلب مصرفکنندگان محصولات خود مبنی بر اندازه کوچک صفحه نمایش تدابیری اندیشه است . اما این گزارش نشان می دهد تغییر زیادی در اندازه صفحه نمایش این محصول صورت نخواهد گرفت ، یعنی با توجه به گزارش های قبلی بین اندازه های 4.7 و 5.5 اینچی احتمال زیادی است که اپل اندازه 4.7 را انتخاب کرده است.

به هر حال باید تا ماه سپتامبر منتظر باشیم تا شاهکار جدید اپل را با اندازه متفاوت ببینیم.

۱۶:۲۸ - ۱۳۹۳/۲۵/تير
به گزارش سایبربان

در فروشگاه ها هر روز شاهد ورود ابزار جدیدی برای کنترل و داشتن خوابی بهتر هستیم. اهمیت این ابزار بیشتر می شود وقتی بدانیم به جز تغذیه مناسب و ورزش برای داشتن زندگی سالم داشتن خواب خوب هم لازم است. بعضی از دستگاه های کنترل خوبی که در حال حاظر وجود دارند به نوعی پوشیدنی هستند مثلاً به صورت دستبند، و کاربر نمی تواند با وجود آن خواب آرامی داشته باشد. Beddit یک رد گیر خواب است که به شما اطلاعات دقیقی از خوابتان ارائه می دهد. این دستگاه ضخامت یک کاغذ معمولی را دارد و روی...

۱۵:۳۰ - ۱۳۹۳/۲۵/تير
به گزارش سایبربان

هکرها و خلاف کاران سایبری با استفاده از آسیب پذیری های موسوم به zero-day می توانند به کاربران معمولی، شرکت ها و حتی دولت ها ضربه بزنند. رخنه بزرگ Heartbleed در فروردین گذشته یکی از بهترین مثال های اینگونه آسیب پذیری هاست. بسیاری از نرم افزارهای پرکاربرد جهان دارای چنین حفره های امنیتی ای هستند و کشف و اصلاح این حفره ها زمان بر است. معمولا کابران مدتی از نرم افزارها استفاده می کنند تا رفته رفته این آسیب پذیری ها کشف شود. هکرها اولین گروهی هستند...

۱۴:۰۱ - ۱۳۹۳/۲۵/تير
به گزارش سایبربان

شرکت مایکروسافت مدت ها است که بر روی موتور جستجوی خود Bing در حال کار و پژوهش است. سیستم دستیار صوتی مایکروسافت (Cortana) از اطلاعات آموزشی که شما در Bing پیدا می کند استفاده می کند. این به روز رسانی در پاییز در دسترس خواهد بود، و وقتی آن ارائه شود شما می توانید با ویندوز تلفن همراه خود صحبت کنید زمان هایی که در نوشتن مقاله های خود دچار مشکل می شوید. با این قابلیت جدید شما امکان این را خواهید داشت مقالات علمی، آثار فیلتر...

۱۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۲۵/تير
به گزارش سایبربان

شرکت Aorato به تازگی مشکل امنیتی را در Active Directory کشف کرده است که علی رغم اقدامات امنیتی لحاظ شده به مهاجمان اجازه می دهد رمز عبور قربانی را تغییر دهد.

این موضوع در حالی است که بیش از 95 درصد شرکت ها از این سرویس استفاده می کنند.

در این حمله، مهاجم با استفاده از رمز عبور جدید می تواند به سطح دسترسی و محتواهای مختلف دست یابد. متاسفانه، علی رغم اقدامات امنیتی انجام شده در لایه های مختلف این پروتکل، مهاجم...

۱۲:۵۵ - ۱۳۹۳/۲۵/تير