به گزارش سایبربان

تیم Pitty Tiger در حملات خود از انواع مختلف بدافزارها استفاده کرده است که تعدادی از آن ها را خود توسعه داده اند. اما این تیم هیچ آسیب پذیری 0-day را کشف نکرده است.

قدم های اولیه این تیم برای رخنه به کمپانی ها حمله phishing است. هم چنین آن ها از آسیب پذیری محصولات مختلف Microsoft استفاده می کنند تا بدافزارهای خود را وارد سیستم قربانی کنند. آن ها از آسیب پذیری ...

۱۸:۴۳ - ۱۳۹۳/۲۳/تير
به گزارش سایبربان

با ورود یک پردازنده core i7  به یک نوت بوک ما شاهد قیمت های بسیار بالایی از آن نوت بوک خواهیم بود. اما امروز دل نوتبوکی را عرضه کرده است که با داشتن صفحه نمایش لمسی و پردازنده core i7 قیمتی حدود 700 دلار دارد.

این نوت بوک دارای یک پردازنده Core i7-4510U است که از قابلیت های آن همین بس که با حداقل مصرف باتری بیشترین بازدهی را به شما عرضه می کند. علاوه بر این صفحه نمایشی با قابلیت لمس ده انگشت همزمان در...

۱۷:۴۷ - ۱۳۹۳/۲۳/تير
به گزارش سایبربان

در تصاویر انتشار یافته از گوشی هوشمند جدید هواوی با نام Ascend p7  مشخص شده که در رابط کاربری این گوشی شباهت زیادی به نسخه هفتم ios  اپل وجود دارد.

البته این اولین بار نیست که شرکت هواوی به طرز زیبایی از دیگران کپی برداری کرده است ، ولی باید به این نکته توجه داشت که این شرکت چینی یک کپی کننده نیست و در تمامی محصولاتی که عرضه می کند از خود خلاقیتی را نشان می دهد که دیگر کپی شدن نکات ریز قابل مشاهده نیست. این همان دلیلی است که...

۱۷:۴۵ - ۱۳۹۳/۲۳/تير
به گزارش سایبربان

در ایالت بوستون آمریکا از این پس در تمامی پارک ها نیمکت هایی تعبیه شده است تا افرادی که بر روی آن مینشینند تلفن های خود را شارژ کنند.

انرژی این شارژ از صفحه های خورشیدی واقع بر روی نیمکت تامین می شود .البته این تمام ماجرا نیست ، کاربران این نیمکت می توانند از اینترنت بیسیم نیز استفاده  کنند و همچنین این نیمکت شما را در مورد وضعیت آب و هوا و ترافیک شهری مطلع کند.

در حال حاظر دو نوع از این نیمکت در شهر بوستون قرار داده شده است و به زودی به تعداد آن افزوده...

۱۷:۴۴ - ۱۳۹۳/۲۳/تير
به گزارش سایبربان

در پایان امسال مایکروسافت اعلام کرد ویندوز 9 را به بازار عرضه خواهد کرد.به همین منظور این شرکت در سطح گسترده ای به تبلیغات پرداخته است . در این بین گزارشی غیر رسمی بیان شد که مایکروسافت در پایان امسال نسخه جدید سیستم عامل معروف خود را عرضه می کند که مدت کوتاهی پس از این گزارش مایکروسافت به طور رسمی اعلام کرد در سال 2015 علاقه مندان ویندوز منتظر  Windows 9 باشند.

۱۷:۴۰ - ۱۳۹۳/۲۳/تير
به گزارش سایبربان

شاید موفقیت و محبوبیت کینکت در انجام بازی های ویدئویی به اندازه Xbox  نباشد اما کسانی هستند که هنوز علاقه مندند تا با این سنسور ها نه فقط به بازی بلکه به امور مختلفی از جمله امور گرافیکی بپردازند.البته تجربه این گجت نیازمند 200 دلار است  اما برای علاقه مندان این دستگاه نباید پول زیادی باشد.

نسل دوم کینکت بسیار هماهنگتر از نسخه قبلی خود می تواند شما را در بازی های ویدئویی و بسیاری دیگر از برنامه های کاربردی ویندوز همراهی کند.

اما در...

۱۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۲۳/تير
به گزارش سایبربان

این بدافزار Tofsee نام دارد و توسط تیم امنیتی DrWeb  شناسایی شده است. به گفته کارشناسان این شرکت، Tofsee ترکیبی از چند بدافزار می باشد و ویژگی های جالب توجهی را در آلوده کردن سیستم های قربانیان به کار می گیرد.

Trojan.Tofsee از طریق روش های گوناگونی از جمله اسکایپ، سایت های شبکه های اجتماعی و درایوهای قابل جابجایی گسترش می یابد. مجرمان با استفاده از رایج ترین تکنیک های مهندسی اجتماعی...

۱۷:۳۵ - ۱۳۹۳/۲۳/تير
به گزارش سایبربان

در ادامه حملات سایبری چند روز اخیر به وب سایت های رژیم صهیونیستی که در پاسخ به حملات ددمنشانه این رژیم به مردم بی دفاع غزه صورت می گیرد، Haaretz نیز هک شد. Haaretz.com یکی از خبرگزاری های رسمی دولت رژیم صهیونیسی می باشد که مدعیست اخبار و تحلیل های لحظه ای از اسرائیل و خاورمیانه ارائه می کند. در سایه سکوت مجامع جهانی، این خبرگزاری همواره مشغول دروغ پراکنی و مظلوم نمایی است تا بر جنایات دولت تل آویو سرپوش بگذارد.

...

۱۷:۲۳ - ۱۳۹۳/۲۳/تير
به گزارش سایبربان

یک آسیب پذیری نامشخص در نرم افزار release control شرکت HP وجود دارد که در سیستم عامل لینوکس و ویندوز به مهاجمان اجازه می دهد بوسیله احراز هویت از راه دور، از طریق بردارهای نامشخص، از سیستم قربانی دسترسی بگیرد.

محصولاتی که تا کنون آسیب پذیری آنها گزارش شده است به شرح زیر می باشد:

  • نرم افزار Release Control شرکت HP نسخه 9.0 تا قبل از...
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۳/۲۳/تير
به گزارش سایبربان

نسخه 10.9.4 به قبلِ درایو گرافیکی اینتل در سیستم عامل اپل، هنگام فراخوانی OpenGL API، به طور کامل آن را محدود نمی کند. این کار به مهاجمان اجازه می دهد که کدهای دلخواه خود را اجرا کنند.

نسخه 10.9.4 Mac-OS آسیب پذیر می باشد.

۱۷:۱۰ - ۱۳۹۳/۲۳/تير