به گزارش سایبربان

BankMirage یکی از بدافزارهای بانکی ( در این مورد بانک اسرائیلی  Mizrahi) است که در Google Play store آپلود شده است.

هنگامی که کاربر بدافزار را اجرا می کند، باید اکانت خود را وارد کند. پس از وارد کردن اکانت، بدافزارشناسه کاربری را می دزدد و یک پیام خطا به او نمایش می دهد.

این بدافزار تنها شناسه کاربری کاربران را می دزدد و این نکته بسیارجالبی است. شاید هکرها می خواهند برای...

۱۹:۱۹ - ۱۳۹۳/۲۲/تير
به گزارش سایبربان

با توجه به گزارش نیویورک تایمز، این گروه از هکرها توانستند سیستم های کامپیوتری سازمان های دولتی آمریکا که در آنها اطلاعات شخصی کارکنان فدرال نگهداری می شود را مورد نفوذ خود قرار دهند.

این حمله سایبری به دفتر مدیریت پرسنل رخ داده و مقامات ارشد آمریکایی بر این باورند که هکرهای چینی از ماه مارس، به برخی از پایگاه داده های این آژانس دسترسی داشته اند.

در ادامه این گزارش بیان شده است هکرها فایل های ده ها هزار نفر از کارکنان فدرال ایالات متحده که به صورت محرمانه...

۱۶:۴۵ - ۱۳۹۳/۲۲/تير
به گزارش سایبربان

اگر شما از مصرف بیش از اندازه آب خسته شده اید و یا آنقدر لباس برای شست و شو ندارید که لباس شویی خریداری کنید ، این گجت زیبا لباس شما را بدون آب شسته و اتو شده به شما تحویل می دهد.

ماده شوینده در این دستگاه پودری است که با اشعه های منتشر شده در دستگاه لباس را شست وشو می دهد.

این وسیله ضد چروک ، خنثی کننده بو ، حتی ترمیم کننده نقاط فرسایش یافته در لباس شما خواهد بود.

از لحاظ فیزیکی بسیار کوچکتر از ماشین لباس شویی بوده و تنها در ده دقیقه لباس...

۱۶:۳۸ - ۱۳۹۳/۲۲/تير
به گزارش سایبربان

با پیشرفت دنیای فناوری اطلاعات شما شاهد ادغام انواع چیز ها هستید چه سخت افزاری چه نرم افزاری . مثلا در گذشته شما تنها با تلفن همراه خود توانایی مکالمه صوتی داشتید  ولی در حال حاضر شما انواع کار های روزمره خود را می توانید با تلفن خود انجام دهید ، حساب بانکی خود را چک کنید و یا از اخبار روز مطلع شوید و . . . .

حال به یکی دیگر از کاربرد های دیگر تلفن های هوشمند می پردازیم . یک دوربین برای بازی های تیراندازی ، کافیست تلفن هوشمند خود را که مبتنی بر سیستم عامل اندروید و یا...

۱۶:۳۴ - ۱۳۹۳/۲۲/تير
به گزارش سایبربان

یکی از مشکلات اغلب فلش درایور های موجود در بازار عدم وجود رمزگذار مناسب بر روی آن ها است . حتی در کشور ما مردم علاقه مند به خرید حافظه های جانبی رمزگذاری شده هستند ، مثل هارد دیسک WD Passport که در نرم افزار های داخلی خود دارای یک برنامه رمز نگار مخصوص WD  است.

حال این فلش درایور ساخت IronKey دارای یک رمز نگار مخصوص سیستم عامل ویندوز است که از لحاظ فیزیکی مقاوم و مستحکم ساخته شده است و دارای گواهینامه از...

۱۶:۳۱ - ۱۳۹۳/۲۲/تير
به گزارش سایبربان

شما می توانید در خانه خود با داشتن این صندلی ها لحظات شاد و مفرحی داشته باشید با کمترین هزینه برای خود یک سبد بسکتبال خواهید داشت . این صندلی که تکیه گاهش دارای سبد است قابل انعطاف بوده است و شما می توانید به راحتی آن را انتقال دهید و در حیاط خانه خود به بازی بپردازید.

۱۶:۲۹ - ۱۳۹۳/۲۲/تير
به گزارش سایبربان

کاربران مک برای مرور صفحات وب از طریق مرورگر سافاری مجبور به استفاده از برنامه adobe flash player  هستند ولی نکته مهم این است که شرکت اپل کاربران را مجبور به ارتقا سیستم خود خواهد کرد ، به این شکل که با پایان زمانی یک نسخه شما شاهد پیغام های خطایی مانند Blocked plug-in و Flash Security Alert و Flash out-of-date مواجه خواهید شد.

البته این اولین بار نیست که شرکت اپل چنین کاری می کند...

۱۶:۲۷ - ۱۳۹۳/۲۲/تير
به گزارش سایبربان

این بروزرسانی ها برای رسیدگی به چندین آسیب پذیری که به طور بالقوه به مهاجم اجازه می دهد تا کنترل سیستم آسیب دیده را به دست گیرد، ارائه شده است. تمامی این بروزرسانی ها در ذیل بیان شده اند:

Adobe Flash Player 14.0.0.145 برای ویندوز، مکینتاش و لینوکس

Adobe Flash Player 11.2.202.394 برای لینوکس

Adobe AIR 14.0.0.137 برای ویندوز، مکینتاش و اندروید

...

۱۵:۰۷ - ۱۳۹۳/۲۲/تير
به گزارش سایبربان

بر‌وز‌رسانی مذکور ۴۵ گواهی‌نامه‌ SSL جعلی که توسط مرکز انفورماتیک هند منتشر شده است را مسدود می‌کند.

گواهی‌نامه‌های دیجیتال جعلی، توسط برخی مهاجمان سایبری که از قبل موفق به نفوذ به رایانه‌های مرکز انفورماتیک هند شده بودند، ایجاد شده‌اند. در بیانیه جدید مایکروسافت اشاره شده است که این گواهی‌نامه‌های جعلی به طور عمده کاربران ویندوز را که قصد بازدید از وب سایت های گوگل و یاهو را دارند، در خطر قرار می‌دهد....

۱۴:۴۷ - ۱۳۹۳/۲۲/تير
به گزارش سایبربان

تا سال ها سرقت کیف و اتومبیل در صدر جرائم دنیا قرار داشت ولی در حال حاضر با رشد امکانات و فناوری های نوین، کلاهبرداری ها نیز رنگ و بوی دیگری پیدا کرده و سرقت های خرد و اندک جای خود را به سرقت های کلان و سازمان یافته دادند. به عبارتی، در سرقت و کلاهبرداری های اینترنتی، یک فرد یا گروه با ترفندهایی به اطلاعات شخصی دیگران دسترسی و از آنها سوء استفاده می کنند.

اطلاعات شخصی می تواند رمز ایمیل، استفاده از اطلاعات افراد، ورود به سایت ها و شبکه های اجتماعی و...

۱۴:۲۳ - ۱۳۹۳/۲۲/تير