به گزارش سایبربان

به گزارش خبرگزاری رویترز، آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، در پی دستگیری یکی از جاسوسان ایالات متحده که فردی آلمانی می باشد، اذعان داشت که اینگونه جاسوسی های دو جانبه از سوی NSA بسیار خطرناک هستند و اگر اثبات شوند به همکاری دوجانبه میان دو کشور خدشه بیشتری را وارد خواهد کرد.

در روز گذشته نیز فرانک اشتاین مایر، وزیر امور خارجه آلمان، خواستار توضیحات سریع آمریکایی ها در مورد این پرونده شده بود. با این حال واشنگتن هنوز در این خصوص هیچ گونه اظهار نظری نکرده است.

...
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۶/تير
به گزارش سایبربان

شرکت کسپرسکی در طی یک نظرسنجی از ۴ هزار مدیر IT در ۲۸ کشور، اعلام داشت که حملات سایبری علیه سازمان‌های دولتی در ۱۲ ماه گذشته افزایش پیدا کرده و در عین حال کسب و کارها و سازمان های تجاری بیش از پیش هدف حملات مجرمان سایبری قرار گرفته‌اند.

براساس نظرسنجی کسپرسکی، ۱۸ درصد از سازمان‌های امنیتی و دولتی طی ۱۲ ماه گذشته حداقل یک بار مورد حمله هکرها قرار گرفتند که این رقم در سال ۲۰۱۲ معادل ۱۲ درصد بود.

...
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۶/تير
به گزارش سایبربان

ماه گذشته شرکت LG با شروع فروش G Pad 7.0. در اروپا، اعلام کرد به تدریج مدل های دیگر سری جدید  G Pad های خود را عرضه خواهد کرد، و حالا گویا نوبت به عرضه بزرگترین مدل این سری یعنی G Pad 10.1. رسیده است. LG G Pad 10.1 قطعات مشترکی با دو مدل کوچکتر از خود دارد (مخصوصاً با مدل  G Pad 8.3). صفحه نمایش آن 10.1 اینچ و از نوع پنل IPS می...

۱۶:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۶/تير
به گزارش سایبربان

همان طور که می دانید سیستم عامل گوگل کروم بیشترین وابستگی را به اینترنت دارد و یکی از مشکلات این سیستم عامل هم کارایی کم و حتی عدم کارایی در مناطق بدون اینترنت می باشد . با این حال به خاطر سبک بودن و راحتی کار با این سیستم عامل یکی از مزایای آن است .

اما گوگل همیشه در حال  بررسی محصولات خود بوده و به دنبال کشف ایرادات و رفع آن ها می باشد. این شرکت اعلام کرد برنامه های جدید قابلیت استفاده در حالت آفلاین را خواهند داشت.

۱۶:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۶/تير
به گزارش سایبربان

به گزارش خبرگزاری روسی راشا تودی، شورای امنیت ملی افغانستان پیشنهاد مسدود کردن شبکه‌های اجتماعی در این کشور تا زمان نهایی شدن نتایج انتخابات را مردود دانست و از مردم درخواست کرد تا از فیس‌ بوک برای تخریب وحدت و ثبات ملی استفاده نکنند.

رحمت الله نبیل که ریاست این شورا را به عهده دارد، چند روز پیش در صحن علنی مجلس بیان از رئیس جمهوری این کشور خواسته بود تا شبکه‌های اجتماعی از جمله فیس‌بوک بصورت موقت بسته شوند.

...

۱۵:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۶/تير
به گزارش سایبربان

به گفته یکی از مدیران فیس بوک، شرلی سندبرگ، فیس‌بوک از استعدادها و توانایی های موجود در هند برای گسترش کسب و کار خود بهره گرفته و تلاش می‌کند مدل تجاری خود را در این کشور توسعه دهد. بر اساس آمار هند دومین بازار بزرگ فیس بوک بوده و از نظر سرعت رشد در رتبه اول قرار دارد.

گسترش سریع خدمات اینترنت همراه و تعداد کاربران فیس بوک در هند یکی از دلایل مهم رشد استفاده از این غول شبکه اجتماعی در این کشور است. در حال حاضر تعداد کاربران فیس...

۱۵:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۶/تير
به گزارش سایبربان

این بار میزی هوشمند ساخته شده است تا بدون ارتباط از طریق سیم بتواند به گوشی های قرار داده شده بر روی خود شارژ دهی کند.

در طراحی ظاهری این شارژر می توان گفت تمامی جوانب زیبایی به کار گرفته شده است ، پایه ساخته شده از چوب گردو و سطح وسیع شارژدهی سرامیکی برای استفاده در وسایلی در ابعاد بزرگتر و ... .

همچنین شما می توانید در هنگامی که تلفن خود را شارژ می کنید به دیدن فیلم و بازی و ... بپردازید.

البته واضح است که این شارژر قابلیت شارژ دو وسیله...

۱۴:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۶/تير
به گزارش سایبربان

حتما شما در خانه خود کتاب هایی دارید که برای شما ارزشمند هستند . همان طور که می دانید در زمان های گذشته ارزش نوشتن در تمدن ها بسیار بالا بوده و اکنون بسیاری از کتب در اختیار ما هستند و برای یک کشور سرمایه ملی محسوب می شوند . اما حوادث مختلف مانند جنگ و آتش سوزی و . . . باعث شد که بسیاری از این کتب نابود شوند.

اکنون یک پوشش برای جلوگیری از این امر ساخته شده است تا دیگر نگران آسیب دیدن کتاب خود نباشید .

این محصول در واقع یک حباب است که دارای دو انگشتی است تا...

۱۴:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۶/تير
به گزارش سایبربان

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط موسسه پژوهشی Pewاز 1400 کارشناس رایانه و فناوری اطلاعات، دولت ها و سازمانهای بزرگ دو خطر اصلی علیه اینترنت هستند که چهره وب را تغییر خواهند داد و این تغییر نه تنها مثبت نخواهد بود، بلکه به سمت تاریکی پیش خواهد رفت.

اغلب پرسش شوندگان اظهار داشتند که فناوری و نوآوری فناورانه باعث ایجاد شغل، رشد و توسعه اقتصادی و ایجاد فرصت اتصال بیشتر مردم دنیا با یکدیگر می شود. اما به موازای آنچه اتفاق می افتد،...

۱۳:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۶/تير
به گزارش سایبربان

در کنار ارتقاء سیستم های رایانه ای، نویسندگان کدهای مخرب نیز هموراه در حال تغییر کد و پلت فرم های بدافزارهای خود می باشند. به عنوان مثال، می توان از انواع جدید بدافزار Kivars نام برد که برای تخریب سیستم های 32 بیتی طراحی شده بودند، اما در حال حاضر سیستم های 64 بیتی هم هدف حملات این بدافزار خطرناک قرار گرفته اند.

از ویژگی های Kivars می توان به دانلود و یا آپلود اطلاعات، اجرا و یا دستکاری فایل ها، جلوگیری از حذف بدافزار در سیستم، جمع آوری و سرقت تصاویر، فعال و یا غیرفعال کردن اجزای ورودی سیستم...

۱۳:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۶/تير