به گزارش سایبربان

شرکت سیمانتک در گزارش امنیتی خود اعلام داشت که گروهی از مهاجمان سایبری در صدد آن هستند تا با استفاده از منابعی که در اختیار دارند، از تعدادی سازمان های مهم استراتژیک جاسوسی به عمل آورند و با وجود قابلیت های خرابکاری خود، باعث آسیب یا اختلال در تامین انرژی کشورهای آسیب پذیر شوند.

با راه اندازی این کمپین، اپراتورهای شبکه انرژی ، شرکت های بزرگ تولید کننده برق، ارائه دهندگان تجهیزات صنعتی در بخش انرژی، اپراتورهای خط لوله نفت در ایالات متحده آمریکا، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا،...

۱۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/تير
به گزارش سایبربان

باغداران مرکبات حالا دیگر می توانند با بررسی آسان محصول خود، زمان دقیق تری را برای برداشت انتخاب نمایند، بنگاه های املاک می توانند با ارائه فیلم های هوایی از خانه هایی که برای فروش گذاشته اند تصویر بهتری از آنها به مشتریانشان بدهند و بازرسی از سقف ها، دکل های برق و بسیاری از دیگر مکان هایی که همیشه با صرف هزینه زیاد و البته ریسک بالا برای سلامتی کارگران انجام می شد اینک به صورت بسیار ارزان و البته ساده امکان پذیر شده است! کمپانی طوطی (parrot)...

۱۱:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۰/تير
به گزارش سایبربان

به نظر می رسد که مهاجمان، حملات اختلال سرویس توزیع شده ای را در 30 ژوئن انجام داده اند و به مدت چند ساعت، صفحات اصلی این بانک را از حالت لود خارج کرده و مانع ارائه خدمات آنلاین به مشتریان بانک شده اند. این گروه همچنین ادعا می کند که موفق به شکستن سیستم های امنیتی بانک و دسترسی به حساب های بانکی مشتریان شده اند. به منظور انجام چنین کاری، آنها به سیستم های مختلف بانک دسترسی پیدا کرده اند، چرا که خدمات پرداخت و خدمات وب سایت دارای زیرساخت های...

۱۱:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۰/تير
به گزارش سایبربان

هدف از تشکیل این کنسرسیوم، راه اندازی پلت فرمی است که اجازه می دهد تا داده‌های تولید شده توسط ابزارها و سیستم‌های مختلف به طور خودکار شناسایی شوند و مورد استفاده قرار گیرند.

این گروه که متشکل از شرکت ها و سازمان های پژوهشی از قبیل BT، ARM و IBM  و همچنین برخی از دانشگاه های مهم بریتانیا می باشد، از یک سال قبل این هدف را دنبال می کنند و بودجه ای معادل 6.4 میلیون پوند برای آن در نظر گرفته شده است.

...
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۰/تير
به گزارش سایبربان

براساس گزارش خبرگزاری  BBC، اجرای این آزمايش از سوی شبكه اجتماعی فیس بوک، برای بررسی نوع حالات روحی كاربران در حين پست مطالب مختلف صورت پذیرفته است.

این اقدام فیس بوک که بدون اجازه کاربران انجام شده، سر وصداهای زیادی را به پا کرده است، اما فيس‌بوک از اين پروژه دفاع كرده و بیان می کند این آزمایش با هيچ فرد يا حساب كاربری خاصی در ارتباط نبوده‌ و تنها هدف آن، بررسی یک پروژه روانشناسی می باشد.

اين تحقيق بر روی 700 هزار کاربر و در مدت...

۱۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۰/تير