به گزارش سایبربان

به نقل از گروه جنگ نرم مشرق، دانشکده جنگ آمریکا دلایلی را برای آسیب‌پذیری‌ این کشور در برابر حملات سایبری برشمرده است، از جمله خصوصی بودن زیرساخت‌های اینترنتی ایالات متحده و درهم ‌تنیدگی بیش از حد سیستم‌های شبکه‌ای این کشور.

ویروس استاکس نت در سال 2010 با هدف تخریب تاسیسات هسته‌ای ایران طراحی شد و انتشار یافت. همان موقع، علاوه بر ایران بسیاری از رسانه‌ها و کارشناسان غربی نیز اعتراف کردند که این ویروس را آمریکا و رژیم صهونیستی برای حمله به تاسیسات...

۱۶:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۹/تير
به گزارش سایبربان

iPhone horn speaker، یک بلندگوی کاملاً هوشمندانه برای تلفن های iPhone است.  این بلند گو احتیاجی به منبع تغذیه خارجی مانند برق یا باتری ندارد و تنها با استفاده همان علوم قدیمی آکوستیک حجم صدای موسیقی یا تماس های تلفنی را تا 13 دسی بل  بیشتر می کند. فقط لازم است این گجت را به iPhone خود وصل کنید تا بلافاصله حجم صدای خروجی تان افزایش پیدا کند. این دستگاه همچنین باعث می شود بتوانید iPhone خود را به صورت...

۱۶:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۹/تير
به گزارش سایبربان

Tails یک سیستم عامل بسیار امن مبتنی بر لینوکس می باشد و به خصوص برای حفظ ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی کاربران طراحی و بهینه سازی شده است.

لینک تخریب شده این وب سایت، به آدرس https://tails.boum.org/index.en.html می باشد. با این حال گفته می شود که تمامی صفحات وب سایت Tails به خوبی کار می کنند و خطری آنها را تهدید نمی کند، اما همچنان...

۱۵:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۹/تير
به گزارش سایبربان

پس از انجام این حمله سایبری، هکرهای این گروه در بیانیه ای اعلام داشتند که این حمله، پاسخ بسیار کوچکی به دولت اسرائیل می باشد که در سرزمین فلسطین اشغالی، مرتکب جنایات جنگی روزانه می شوند و همواره حقوق بشر را نقض می کنند.

لینک وبلاگ مورد هدف، به همراه تصاویری از آن که در وب سایت Zone-h به نمایش در آمده است، در ذیل بیان شده اند:

http://idfblog.com/...

۱۴:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۹/تير
به گزارش سایبربان

این بدافزار که Selfmite نام دارد، پس از نصب بر روی دستگاه اندرویدی، 20 پیامک را برای افرادی که اسامی آنها در فهرست تماس‌های گوشی ذخیره شده، ارسال می‌کند. این بدافزار از نوع کرم‌های خود تکثیرشونده بوده و لذا بر خلاف تروجان‌ها تعداد بیشتری از کاربران گوشی‌های همراه را آلوده می‌کند. تحقیقات اخیر نشان می دهد که تعداد این نوع بدافزارها در حال افزایش است.

در پیامک ارسالی، فایلی با پسوند APK...

۱۴:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۹/تير
به گزارش سایبربان

این تروجان که  PlugX نام دارد، برای ارتقا حملات جدید کاربرد دارد و توسط کلیدهای فشرده (keystrokes) وارد سیستم قربانی می شود و به سادگی به سرقت اطلاعات از راه دور می پردازد.

یکی از کارشناسان امنیتی ترند میکرو در همین ارتباط بیان می کند که استفاده از Dropbox  در پوشش ترافیک های مخرب در شبکه، به این دلیل است که Dropbox  یک وب سایت قانونی برای ذخیره سازی فایل ها و اسناد می باشد.

...
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۹/تير
به گزارش سایبربان

در نگاه اول دستگاه مولد صفحه کلید لیزری در اندازه ی کاملش مانند دستگاهی است که از آینده آمده است. این دستگاه می تواند به اکثر سیستم هایی که بلوتوث دارند، مانند iPhon، iPad و لپ تاب ها وصل شود. تنها کاری که کاربر باید انجام دهد این است که دو شاخه ی دستگاه را به پریز برق زده و شروع به تایپ کردن کند. این وسیله شگفت انگیز به کاربر اجازه می دهد با سرعت بیشتری نسبت به کیبورد های استاندارد تایپ کند. این  دستگاه همچنین با باتری می تواند تا 150 دقیقه...

۱۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۹/تير
به گزارش سایبربان

این گروه از هکرهای ناشناس تایید کردند که احتمالا از هفته آینده، حملات خود ‌علیه کشورهای حامی تروریست‌های تکفیری را با نام عملیات NO2ISI ‌ آغاز می کنند و هدف اصلی آنها سه کشور ترکیه، عریستان سعودی و قطر می باشد.

آنها در بیانیه ای اعلام داشتند که قصد شان از این عملیات، پیامی روشن و شفاف به این سه کشور و دیگر دولت هایی است که به دلیل‌ منافع خود از تروریست‌های تکفیری داعش حمایت می‌کنند. گفته شده ‌که گروه هکتیویست‌های Anonymous قرار...

۱۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۹/تير
به گزارش سایبربان

به گزارش وال استریت ژورنال، مقامات آمریکایی‌ها از آن بیم دارند که ماموران اطلاعاتی چینی در جریان این همکاری بتوانند از راه دور به سرورهای IBM دسترسی پیدا کنند، چرا که سرورهای IBM به طور گسترده از سوی شرکت‌های تجاری و همچنین موسسات دولتی آمریکایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این در حالیست که کمیته سرمایه گذاری خارجی آمریکا با خرید واحد تولید سرور IBM توسط لنووو مخالفت کرده و باعث به...

۱۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/تير