به گزارش سایبربان

شرکت گوگل در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان گوگل (Google I/O)، برای اولین بار Android TV خود را معرفی کرد و توضیح داد که این تلویزیون را نمی توان با تلویزیون های هوشمند موجود مقایسه کرد چرا که در آن همان توجهات خاص در مورد تبلت ها و تلفن های همراه هوشمند لحاظ شده است.اخیراً عکسی به صورت غیر رسمی از کنترل این تلویزیون فاش شده. در این کنترل که طراحی نزدیک به دسته بازی های موجود دارد، کلید های سنتی متداول در دسته های بازی دیده می شوند که می تواند تقلیدی از ایکس باکس سری...

۱۷:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۷/تير
به گزارش سایبربان

موضوع اصلی این گزارش نحوه استفاده از اختیارات قانونی NSA برای نظارت بر عملکرد افراد و نهادهای فعال در فضای سایبری است. همچنین تعداد اهدافی که توسط این سازمان مورد هدف قرار گرفته اند، در ذیل بیان شده اند.

بر اساس این گزارش 1767 دستور برای جاسوسی از 1144 هدف صادر شده است. این اهداف اشخاص، گروه ها و سازمان‌‌هایی می باشند که متشکل از افراد یا قدرت هایی خارجی بوده و به تبادل اطلاعات می پرداخته اند.

در بخش دیگری از...

۱۶:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۷/تير
به گزارش سایبربان

حتما با خانه های هوشمند آشنا هستید که قبلا در سایت در مورد آن ها بحث شده است . اینبار گجتی به بازار عرضه شده است که گوشه ای از این خانه را در بر می گیرد و حتی می تواند در خانه های عادی شما هم کاربرد داشته باشد.

در حالت عادی شما برای روشن کردن لامپ مجبور به طی مسافتی تا کلید ها هستید یا در هنگام شب مجبورید بعد از خاموش کردن چراغ ها به سمت اتاق خواب خود حرکت کنید که ممکن است در تاریکی به شما صدمه وارد شما ، اما کافی است یک لامپ هوشمند داشته باشید تا تنها با یک چشمک آن را...

۱۶:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۷/تير
به گزارش سایبربان

اگر شما یک هنرمند هستید می دانید که یکی از عناصر شروع یادگیری طراحی در قدم اول چگونگی به دست گرفتن و کنترل قلم مو است. به عنوان مثال در اولین تلاش شاید موفق به رسم یک دایره ی بی عیب و نقص نشوید. اگر به نقاشی دیجیتالی علاقه مند هستید، از اهمیت انتخاب قلم مویی که بتواند خواسته ی تان را برآورده کند آگاهید. شما نمی توانید خط بسیار نازکی رسم کنید وقتی که سایز قلم تان به اندازه ی ناخن انگشت کوچک تان است. شرکت Adobe سعی کرده این مشکل را حل کند تا هرچه بیشتر تصویر ذهنی...

۱۴:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۷/تير
به گزارش سایبربان

فردی که در تصویر ایستاده است، رئیس مرکز هماهنگی های بین الملل پلیس فدرال برزیل می باشد. با کمی دقت در مشاهده عکس، می توان رمز عبور شبکه Wi-Fi مرکز امنیت جام جهانی را در سمت راست خواند:

 

 WiFi Network: WORLDCUP

 

 Password: b5a2112014

 

...

۱۴:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۷/تير
به گزارش سایبربان

نمونه های بسیاری از حضور مجرمان اینترنتی در استفاده از خدمات ابری و همچنین توزیع بد افزارهای مخرب دیده شده است. به طور مثال، می توان به  Dropboxاشاره کرد که مجرمان سایبری در برخی از حملات هدفمند سرورهای فرماندهی و کنترل این شرکت را بارها مورد سوء استفاده قرار داده اند .

آلن بریل مدیرارشد امنیت سایبری در شرکت امنیتی کرول نیویورک نیز بیان می کند که با افزایش محبوبیت و گسترش دامنه فعالیت های رایانش ابری، سرقت اطلاعات حساس نیز به...

۱۳:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۷/تير
به گزارش سایبربان

نخست وزیر عراق در جمع فرماندهان عراقی در بغداد، ضمن تاکید بر ضرورت پرهیز از جنگ روانی علیه نیروهای مسلح، درباره حضور جاسوسان در دستگاه های امنیتی هشدار داد.

وی اظهار داشت کسانی که به دنبال مشکل آفرینی در بغداد باشند به شدت مجازات خواهند شد و کوچکترین مسامحه ای با آنها صورت نخواهد گرفت. بغداد باید امن باشد و در این مرحله گزندی به آن وارد نخواهد شد.

همچنین نخست وزیر عراق در بازدید از اتاق عملیات نیروهای مسلح این...

۱۲:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۷/تير
به گزارش سایبربان

بر مبنای حکم صادر شده، گروهی از مقامات آمریکایی و صهیونیست‌، ادعا می کنند که دولت ایران خسارت شدیدی را به آنها در حوزه اینترنت وارد کرده اند. این افراد که به اصطلاح خود را قربانیان ترور در آمریکا می دانند، به دنبال دریافت خسارتی بیش از یک میلیارد دلار می باشند. آنها از این طریق قصد دارند سازمان ICANN که در بر حوزه وب نظارت دارد را تحت فشار قرار داده و مانع حضور ایران در اینترنت شوند.

مقامات آمریکایی با اجرای این حکم، که از اذهان مضحک صهیونیست سرچشمه...

۱۲:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۷/تير
به گزارش سایبربان

برای صحت این موضوع، شرکت امنیتی PhishLabs در مجموع بیش از 9 هزار کیت فیشینگ از منابع مختلف آنلاین و سرویس دهنده های بانکی معتبر که در معرض حملات فیشینگ قرار گرفته بودند را جمع آوری کرده و آنها را مورد بررسی قرار داده است.

کیت های فیشینگ که در محتوا (از جمله صفحات وب، عکس ها، اسکریپت ها و کد وب سرور) تشکیل می شوند، می توانند با هدف جمع آوری اطلاعات حساس از قربانی بر روی یک سرور نصب شوند. این اجزای مخرب نه تنها بر روی سرورهای در معرض خطر و ماشین آلات...

۱۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۷/تير
به گزارش سایبربان

محققان امنیتی این شرکت موبایلی که Cheetah نام دارد، اظهار داشتند که این تروجان اندرویدی خود را به عنوان یک بازی و یا یک نرم افزار محبوب بر روی سیستم عامل اندروید نصب کرده و از کاربران کره ای بدون آنکه متوجه حضور آن شوند، کلاه برداری می کند.

این تروجان پس از نصب، به جستجوی برنامه های کاربردی و رسمی بانکداری آنلاین بانک های کره جنوبی می پردازد از جمله Nong Hyup Bank، Sinhan Bank، Woori...

۱۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۷/تير