به گزارش سایبربان

محققان امنیتی شرکت ترند میکرو این تروجان بانکی که با نام BKDR_VAWTRAK شناخته می شود را اولین بار در کشور ژاپن شناسایی کرده اند.

SRP  یکی از ویژگی های است که در ویندوز XP و ویندوز سرور 2003 معرفی شده و به طور کلی از طریق سیاست گروهی اداره می شود. SRP به گونه ای طراحی شده است که به مدیران شبکه اجازه می دهد تا لیست سیاه یا سفیدی از برنامه های اجرایی خاص را تهیه کنند.

...

۱۴:۴۷ - ۱۳۹۳/۲۶/خرداد
به گزارش سایبربان

این تروجان دارای قابلیت مخفیانه سرقت اطلاعات از فرم ها و اعتبارات ورودی کاربران می باشد که در اینصورت می تواند صفحات وب جعلی ایجاد کرده و تصاویر رایانه قربانی را به نمایش بگذارد.

محققان تیم امنیتی RSA، موفق به کشف این تروجان جدید و خطرناک که Pandemiya نام دارد شده و بیان می کنند که در حال حاضر مجرمان اینترنتی در انجمن های زیر زمینی از آن به عنوان جایگزینی مناسب برای نسخه های قبلی زئوس استفاده می کنند. این...

۱۲:۱۰ - ۱۳۹۳/۲۶/خرداد
به گزارش سایبربان

بزرگترین غول شبکه های اجتماعی به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد با استفاده از اطلاعات درحال بازدید از وب سایت فیس بوک و تاریخ نرم افزارها تبلیغات هدفمند تر بیشتری را به ما ارائه کنند.

کارشناسان امنیتی بیان می کنند که شما از طریق هر وب سایتی که دارای کلید های Like، Share و Recommend فیس بوک می باشند و یا هر وب سایتی که به شما اجازه ورود به حساب کاربری فیس بوک تان را می دهد، ردیابی می شوید.

...
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۲۶/خرداد
به گزارش سایبربان

در سال 2009 کمیسیون اروپا نشان داد که بین سال های 2002 و 2007، شرکت اینتل به سازندگان رایانه از جمله  Dell، Hewlett-Packard،NEC  و Lenovo تخفیف داده بود تا به نفع این شرکت تراشه های خود را بسازند. بر اساس حکم دادگاه اینتل از جایگاه برتر خود در بازار پردازنده های x86 در سال های 2002 و 2007 برای به حاشیه راندن رقبا سواستفاده کرده و محکوم به انحصارطلبی این...

۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۲۶/خرداد