به گزارش سایبربان

ساتیا نادلا در نشستی مشترک با مسئولان شرکت HP که در لاس وگاس برگزار گردید، اظهار داشت که از بین رفتن اعتماد مشتریان به موسسات فناوری، به علت اجرای برنامه‌های جاسوسی مانند پریسم می باشد که آسیب‌های فراوانی را به آنها و سایر شرکت های بزرگ وارد کرده است. وی خواستار اصلاح برنامه‌های کنترلی و نظارتی نهادهای جاسوسی در ایالت متحده شده است.

وی در ادامه افزود: " وقتی با نمایندگان دولت آمریکا ملاقات می‌کنم، اولین چیزی که از آنها می‌خواهد...

۱۷:۱۳ - ۱۳۹۳/۲۵/خرداد
به گزارش سایبربان

درحالی‌که گروهی از آسیب‌پذیری‌های OpenSSL در روزهای گذشته وصله شده است، اما آسیب‌پذیری مانند Heartbleed همچنان بر روی تعداد زیادی از محصولات وجود دارد و شرکت‌ها به صورت فردی باید هر یک از این آسیب‌پذیری‌ها را وصله کنند و برای محصولات خود به‌روز‌رسانی‌های جداگانه منتشر کنند.

به عنوان مثال آسیب‌پذیری با شناسه ‌CVE-2014-0224، مربوط به کتاب‌خانه‌ رمزنگاریOpenSSL...

۱۶:۲۰ - ۱۳۹۳/۲۵/خرداد
به گزارش سایبربان

تبلیغات ناخواسته، ایجاد مزاحمت و سرقت اطلاعات کاربر،‌ از جمله مشکلاتی است که این ابزارها ایجاد می‌کنند. در این میان، نوارابزارهایی که به طور خودکار و بدون اجازه کاربر بر روی مرورگرهای وب نصب می‌شوند، ‌خطرناک ‌تر هستند در حقیقت آنها نوعی سرقت کننده مرورگر وب به حساب می آیند و اغلب در قالب پیشنهاد یک نوار ابزار در کنار دانلود فایل های رایگان از اینترنت منتشر می شوند.

لازم به ذکر است که بسیاری از این نوارابزارها برای مقاصد جاسوسی...

۱۴:۱۰ - ۱۳۹۳/۲۵/خرداد
به گزارش سایبربان

در آسیب‌پذیری سرویس TweetDeck، مهاجم می‌تواند با سوء‌استفاده از این آسیب‌پذیری، کنترل حساب کاربری توییتر قربانی را به دست بگیرد، توییت جدید منتشر کند و یا توییت‌های قبلی را حذف کند و در بدترین حالت حساب کاربری قربانی به دست مهاجم سپرده شود. 

 ابزار TweetDeck یک افزونه برای ره ‌گیری پست‌های آنلاین می‌باشد که ۴ ساعت پس از انتشار این توییت، آسیب‌پذیری آن وصله شد و البته این سرویس برای جلوگیری از سوء‌استفاده‌های احتمالی برای نزدیک...

۱۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۲۵/خرداد