به گزارش سایبربان

این آسیب پذیری از نوع Reflected XSS می باشد که به هکر اجازه اجرا کدهای دلخواه را، در مرورگر قربانی می دهد.

محصولات آسیب پذیر شامل موارد ذیل می شوند:

  • Cisco Email security Appliance 8.0
  • Cisco Web security Appliance 8.0
  • Cisco Content security Management Appliance

لازم به ذکر است که نسخه های قدیمی تر سیستم عامل ها و نرم افزارهای...

۱۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۲۱/خرداد
به گزارش سایبربان

برخی از این آسیب پذیری ها به طور بالقوه به هکر اجازه می دهد تا کنترل سیستم آسیب دیده را به دست گیرد و یا منجر به حملات اختلال سرویس توزیع شده موسوم به DDoS شوند. این بروزرسانی ها در ذیل بیان شده اند:

  • کروم 35.0.1916.153 برای ویندوز، مکینتاش و لینوکس
  • سیستم عامل کروم 35.0.1916.155 برای تمامی دستگاه هایی که از سیستم عامل کروم استفاده می کنند
...
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۳/۲۱/خرداد
به گزارش سایبربان

یک مهاجم با بهره برداری از این آسیب پذیری ها، می تواند کنترل سیستم آسیب دیده را به دست گیرد. این بروزرسانی ها در ذیل بیان شده اند:

  • ادوبی فلش پلیر 14.0.0.125 برای ویندوز، مکینتاش و لینوکس
  • ادوبی فلش پلیر 11.2.202.378 برای مکینتاش و لینوکس
  • نرم افزار Adobe AIR 14.0.0.110 برای ویندوز، مکینتاش و آندروید
  • نرم افزار...
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۳/۲۱/خرداد
به گزارش سایبربان

تصاویر ماهواره‌ای که فعلا در نقشه‌های گوگل مورد استفاده قرار می‌گیرند، مربوط به یک تا سه سال قبل هستند ولی گوگل قصد دارد با خرید ماهواره‌های ارزان قیمت شرکت Skybox Imaging ، تصاویر Google Map را به روز کند.

شرکت...

۱۶:۱۸ - ۱۳۹۳/۲۱/خرداد
به گزارش سایبربان

این تروجان که ZeuS.Maple  نام دارد، به نظر می رسد یک نسخه به شدت تغییر یافته زئوس 2.0.8.9 باشد که قابلیت های جدیدی را ادغام نمی کند، اما شامل پیشرفت هایی از قابلیت های شناخته شده می باشد.

بر اساس این گزارش، ZeuS.Maple تنها تروجانی است که می تواند مرورگر وب را با یک تابع خاص به منظور نگهداری اطلاعات به سرقته دوباره وصله کند. به گفته محققان، بر خلاف نمونه قبلی این تروجان، نام فایل...

۱۵:۲۹ - ۱۳۹۳/۲۱/خرداد
به گزارش سایبربان

اين نرم افزار که Glassholes نام دارد، می ‌تواند اتصال به اينترنت کاربر عينک گوگل را مسدود و آن‌ها را از دسترسی به شبکه اينترنت باز دارد. اين کار از طريق شبکه Wi Fi صورت می پذیرد و نرم افزار قادر است به دنبال افرادی بگردد که دارای اين عينک بوده و به همان شبکه Wi Fi  متصل هستند. در صورت شناسايي، با انتشار صدای هشدار، افرادی که در آن حوالی حضور دارند را از فعاليت اين عينک مطلع می سازد.

جوليان اوليور مجری اين طرح بیان می کند: " شاید شما دوست نداشته باشید که در مهمانی ‌ها، رستوران ها...

۱۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۲۱/خرداد
به گزارش سایبربان

این بدافزار مخرب که توسط شرکت بیت دفندر با نام Gen:Variant.Downloader.167 شناسایی شده است، کاربرانی از کشورهای امریکا، بریتانیا، فرانسه، المان، کانادا، دانمارک و رومانی را هدف قرار داده است.

بدافزار مذکور روشی بخصوص را دنبال می کند و با پیامی مودبانه برای کاربران فیسبوک و یاهو ارسال می گردد. در پس این تروجان کد مخربی قرار گرفته است که  با جملاتی از کتاب انجیل رمزنگاری شده و بصورت لینک در آمده اند.

با کلیک بر...

۱۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۲۱/خرداد
به گزارش سایبربان

به نقل از خبر گزاری تلگراف، آنچه "حمله دکمه سرخ"  ناميده می شود تلويزيون های هوشمند را هدف قرار داده و به راحتی اطلاعات شما را از قبیل عکس و فيلم به سرقت می برد. این بدافزار از طریق اینترنت بر روی دستگاه نصب می شود و بدون آنکه شما متوجه حضور آن شويد، به تمامی اطلاعات ورودی های سیستم دست می یابد. ظاهرا این بدافزار جديد در اروپا به سرعت در حال گسترش بوده و ممکن است مناطقي چون امريکا را در بر گيرد.

نام "حمله دکمه سرخ"  از روی کليد قرمز رنگ کنترل...

۱۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۲۱/خرداد