به گزارش سایبربان

طبق آخرین گزارش های امنیتی، هکری که با نام مستعار i0n1c شناخته می شود، ادعا کرده است که حفره های امنیتی قبلی که در iOS7.1.1وجود داشتند و منجر به جیل بریک آن می شدند، همچنان در iOS8 وجود دارند. وی در ادامه بیان می کند بررسی کامل تری را بر روی قابلیت جیل بریک شدن iOS8 ارائه خواهد کرد.

با جیلبریک کردن دستگاه اپل، شما می توانید به فایل های سیستمی سیستم عامل دستگاه تان که همان...

۱۷:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۸/خرداد
به گزارش سایبربان

ادوارد اسنودن در مصاحبه ‌ای با خبرنگاران شبکه NBC اعلام کرد که هک کردن هر گونه تلفن همراه برای جاسوسان NSA امکان پذیر است.  اگر کاربری این فکر را در ذهن خود دارد که در صورت خاموش بودن گوشی، از وی جاسوسی نمی‌شود کاملا در اشتباه است، چرا که در پشت پرده میکروفون گوشی روشن شده و دوربین آن هم در حال ضبط تصاویر است.

ادوارد اسنودن در ادامه افزود که دولت ایالت متحده، دکل‌های مخابراتی را راه اندازی کرده است که با کمک آنها می‌تواند به...

۱۶:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۸/خرداد
به گزارش سایبربان

در این عکس تیم کوک در حال بازدید از کارخانه مونتاژ رایانه‌های مک می باشد. با دقت بر روی عکس می توان مشاهده کرد که نمایشگر دو رایانه روبروی تیم کوک مجهز به سیستم عامل ویندوز می باشند.

مدت کوتاهی پس از انتشار این عکس، کاربران زیادی آن را مجددا در توییتر خود منتشر کردند و از اینکه اپل برای تست رایانه‌های آی مک خود از سیستم عامل ویندوز استفاده می کند، اظهار تعجب کردند. تصویر مذکور به گونه ای به نظر می رسد که سیستم عامل نصب شده بر روی این رایانه های مک، ویندوز قدیمی و از دور...

۱۵:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۸/خرداد
به گزارش سایبربان

در پی این حمله سایبری، کارشناسان امنیتی ارتش ایالت متحده اعلام داشتند که گروهی از هکرهای ناشناس با اسامی و شماره های شناسایی غیر مجاز به سروری که این اطلاعات در آنها ذخیره می شد، دست یافته اند. گفته می شود که اطلاعات بانکی و اطلاعات طبقه بندی شده به خطر نیفتاده است. مقامات امنیتی آمریکا نیز دستیابی به داده های پرسنل خود را تایید کرده اند.

این در حالیست که جزئیات زیادی از چگونگی این حمله که در 28 ماه می صورت پذیرفته، منتشر نشده است.

جالب اینجاست که پایگاه...

۱۳:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۸/خرداد
به گزارش سایبربان

مسافت سفر به کشور برزیل و هزینه بالای بازی های جام جهانی 2014 برای بسیاری از مردم جهان زیاد می باشد و به همین دلیل تنها افرادی که توانایی مالی سفر به این کشور را دارند قادر به مشاهده مسابقات و زیبایی های این کشور از نزیک خواهند بود. اما خوشبختانه Google در فضای مجازی دست به اقدام جالبی زده و با تولید و طراحی نمای StreetView از هر دوازده استادیوم برزیل و خیابان های زیباسازی شده اطراف آنها، این فرصت را برای کاربران اینترنتی...

۱۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۸/خرداد
به گزارش سایبربان

 این آسیب پذیری ها به مهاجم اجازه می داد تا به رمزگشایی یا تغییر ترافیک بین یک مشتری آسیب پذیر و سرور بپردازد، باعث حملات اختلال سرویس شود و یا از راه دور کدهای دلخواه را به اجرا در آورد.

این به روز رسانی ها در ذیل بیان شده اند:

کاربران  OpenSSL 0.9.8 SSL/TLS باید به 0.9.8za ارتقاء پیدا کنند.

کاربران OpenSSL 1.0.0 SSL/TLS باید به 1.0.0m ارتقاء پیدا...

۱۱:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۸/خرداد
به گزارش سایبربان

Ransomware ، نوعی بدافزار مخرب است که مانع دسترسی شما به رایانه تان می شود، تا زمانی که شما باج آن را پرداخت کنید. در برخی موارد، این بدافزار می تواند با رمزنگاری فایل ها بر روی هارد دیسک سیستم شما، باعث مشکلات جدی تری شود.

سال گذشته، شرکت امنیتی سیمانتک بدافزار آندرویدی را با ویژگی های ترکیبی آنتی ویروس جعلی و Ransomware کشف کرد. در ماه گذشته نیز، بیت دیفندر نسخه آندرویدی Ransomware...

۱۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۸/خرداد
به گزارش سایبربان

مطابق گزارش FireEye این نرم‌افزار‌ها که برخی رایگان و برخی حداکثر تا 3.99 دلار قیمت دارند، در وب سایت های آنلاین Google Play و آمازون توسط توسعه‌ دهنده‌ ای با نام مینا ادیب بارگذاری شده‌اند.

برخی از این نرم‌افزار‌ها در کشور‌های انگلیس و آمریکا رایگان می باشند اما برای سایر کاربران با پرداخت هزینه‌ای همراه است. البته در نسخه‌های رایگان برای ارتقای نرم‌افزار از کاربران خواسته می‌شود تا مبلغی را پرداخت کنند...

۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۸/خرداد