به گزارش سایبربان

این شیوه جدید به جای آنکه ارتباطات امن تحت وب را تحت تاثیر قرار دهند، ارتباطات بی سیم را مورد هدف قرار داده است لذا بسیار فراگیرتر و مخرب تر از نسخه اولیه خونریزی قلبی می‎باشند.

طبق گزارشات اولیه آسیب‎پذیری مسیریاب‎های بی‎سیم و گوشی‎های آندروید تایید شده است و هنوز به طور کامل مشخص نشده است که چه دستگاه های دیگری تحت تاثیر این آسیب پذیری قرار دارند.

این گونه جدید آسیب پذیری heartbleed توسط  تیم امنیتی معتبر SysValue...

۲۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۱/خرداد
به گزارش سایبربان

در این گزارش، Yuval Steinitz وزیر اطلاعات و امور استراتژیک اسرائیل اعلام کرده است: " هکرهای ایران مجهز به تکنولوژی های روسیه و چین می باشند و با وجود همکاری با دانشگاهیان دانشگاه تهران، تا کنون نتوانسته ‌اند زیرساخت‌های انرژی و مالی ما راهدف قرار دهند. "

Steinitz در ادامه بیان می کند که دفاع موفقیت آمیز اسرائیل در برابر حملات سایبری ایران، مدیون عملکرد مناسب سازمان های امنیتی این رژیم می باشد. این مقام...

۱۵:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۱/خرداد
به گزارش سایبربان

تقریبا 70  سال پس از دوران جنگ سرد، رقابت تسخیر فضا بین ایالات متحده و روسیه با پرتاب ماهواره اسپوتنیک 1  به مدار زمین آغاز شد. راه اندازی یک اسپوتنیک دیگر، به احتمال زیاد شروع فصل جدیدی از رقابت روسیه با آمریکا در فضای جستجوی وب می باشد. به گفته مقامات دولتی روسیه، این موتور جستجو رقیب جدیدی برای گوگل است.

به گزارش خبرگزاری های روسی،Rostelecom که اپراتور ملی ارتباطات از راه دور دولت روسیه می باشد، یک...

۱۳:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۱/خرداد
به گزارش سایبربان

مهاجمان سیستم های وزارت امور خارجه و همچنین سفارتخانه های برزیل در سراسر جهان را هدف قرار داده و مقدار قابل توجهی از اطلاعات حساس کارکنان که رمزگذاری شده بودند را به سرقت بردند. هدف این هکرها در این حمله هنوز ناشناخته بیان می شود.

به گفته مسئولان وزارت، این حمله از نوع فیشینگ بوده و علاوه بر ایمیل های کارکنان، اطلاعات سیستم ارتباطات داخلی که توسط دیپلمات ها استفاده می شود را نیز به سرقت برده اند. این اطلاعات حامل مکاتبات طبقه بندی شده بین سفارتخانه ها و دیگر پست های...

۱۲:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۱/خرداد
به گزارش سایبربان

این اقدام از زمانی شکل گرفت که دادگاه عالی اروپا در اوایل ماه جاری در حکمی گوگل را به رعایت آنچه "حق فراموش شدن" نامیده می شود، موظف کرد. این حکم در پی شکایت یک مرد اسپانیایی صادر شد. او اعتراض کرده بود که گوگل هنوز لینک‌های مرتبط با حراج خانه او در چند سال قبل را نشان می‌دهد و همین امر اعتبار او را تخریب می‌کند.

در همین ارتباط حداقل 12هزار نفر به صورت آنلاین فرمی را امضا کرده و از گوگل درخواست کردند تا لینک هایی را که مربوط به...

۱۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۱/خرداد
به گزارش سایبربان

شرکت  Include Security بیان می کند که پیش‌فرض Outlook بدین صورت است که پیوست‌ها را در یک فولدر بر روی  SDCard قرار می دهد که توسط هر برنامه دیگری با مجوز READ_EXTERNAL_STORAGE  قابل خواندن است. اندروید 4.4 این قابلیت را اضافه کرده تا برنامه‌ها بتوانند فولدرهای محرمانه را بر روی SDCard داشته باشند، ولی برای کاربران نسخه‌های قدیمی‌ اندروید، این پیوست‌ها امن نمی باشند...

۱۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۱/خرداد