به گزارش سایبربان

وال استریت ژورنال به نقل از شرکت امنیت سایبری iSight بیان می کنند که این جاسوسی سایبری در ارتباط با جمع آوری اطلاعات در مورد تحریم های اقتصادی، جاسوسی اینترنتی از یک فرمانده چهار ستاره ارتش آمریکا و تلاش هایی مبنی بر گسترش سلاح های هسته ای می باشد.

آنها در ادامه گزارش خود اعلام داشتند که هکرهای ایرانی از طریق وب سایت های اجتماعی مانند فیس بوک و لینکدین با اهداف خود ارتباط برقرار کرده و آنها را برای دادن اطلاعات شخصی و کسب اطلاعات فریب داده اند.

این کمپین...

۱۴:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۸/خرداد
به گزارش سایبربان

اگر سیستم مدیریت محتوا شما wordpress می‎باشد باید هنگامی که از اینترنت وایرلس برای ارتباط با صفحه مدیریت سایت خود استفاده می‎کنید، بسیار مراقب باشید.

 سیستم مدیریت محتوا wordpress، کوکی‎های اهراز هویت کاربران را به جای آنکه به صورت رمز  شده ارسال کند، به صورت plain text ارسال می‎کند لذا در صورتی که به شبکه وایرلس نفوذ شده باشد، مهاجم با استفاده از یک اسکریپت بسیار ساده می‎تواند اطلاعات اهراز هویت را سرقت...

۱۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۸/خرداد
به گزارش سایبربان

استدلال اصلی در پشت تصمیم گوگل برای محافظت از کاربران کروم از بدافزارهای مخرب می باشد، چرا که برخی از این ابزارها موفق به ربودن مرورگر کاربران می شدند.

در همین ارتباط مدیر فنی و مهندسی گوگل، اریک کی، اظهار داشت: " ما همواره در تلاش هستیم تا مرورگر گروم را برای کاربران خود امن سازیم و مانع اتصال آنها با بسیاری از وب سایت های مخرب شویم. در صورتی که بد افزار مخرب موفق به ربودن تنظیمات مرورگر شما شود، ما یک دکمه تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر را اضافه کرده ایم و شما می توانید به...

۰۹:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۸/خرداد