به گزارش سایبربان

ولفگانگ کالک، که دبیر کل مرکز اروپایی حقوق اساسی و بشری می باشد، به روزنامه آلمانی اشپیگل بیان کرد که مذاکراتی در این زمینه در حال جریان است و افرادی که از این مساله آگاهی دارند، می‌دانند که یک توافق دوستانه با مقامات آمریکایی منطقی ترین وضعیتی است که می تواند رخ دهد. البته خود اسنودن به طو رمستقیم در این مذاکرات شرکت ندارد.

وکیل اسنودن اظهار امیدواری کرده که دولت آمریکا در آینده راه را برای بازگشت اسنودن به این کشور هموار کند. گزارش‌های خبری حاکیست که ادوارد...

۱۷:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۷/خرداد
به گزارش سایبربان

برای نویسندگان بد افزارهای مخرب، به سرقت بردن بیت ها و قطعاتی از کد چیز غیر معمولی نیست، و تروجان های Zeus و Carberp  ابزارهایی به طور کامل انحصاری و خصوصی می باشند. اما در حال حاضر، کد منبع هر یک از این تروجان ها به بیرون درز پیدا کرده و نویسندگان بد افزارهای مخرب کد های آنها را با یکدیگر ترکیب کرده و شکل جدیدی از تروجان را با نام Zberp کدنویسی کرده اند.

کد منبع Zeus چهار سال پیش...

۱۳:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۷/خرداد
به گزارش سایبربان

وی در سخنرانی خود اعلام داشت اگر چه ممکن است اجرای برنامه‌های نظارت و کنترل برای حفظ امنیت ملی آمریکا تا حدی مناسب و لازم باشد، اما جاسوسی محدود از چند کشور خاص خارجی برای جلوگیری از نابودی کامل هسته‌ای در دوران جنگ سرد مشابه با نظارت انبوه بر ترافیک اینترنت در عصر مدرنیته نیست. به نظر من توازن این دو دوره کاملا متفاوت است و من حدس می‌زنم هیچ کس این مساله را مورد ارزیابی مجدد قرار نداده است.

افشای جاسوسی NSA از کاربران توسط...

۱۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۷/خرداد
به گزارش سایبربان

منابع خبری استرالیا گزارش می دهند که مجرمان اینترنتی با دستیابی به گوشی های آی فون، آی پد و دستگاه های مک کاربران، موفق به قفل کردن دستگاه های آنها شده و خواستار باج دهی از سوی صاحبان دستگاه ها شده اند. دستگاه های قفل شده پیام زیر را نشان می دهند:

" دستگاه شما توسط Oleg Pliss هک شده است."

به قربانیان دستور داده شده تا برای باز شدن iDevices اپل خود، مبلغی معادل 100 دلار را به یک حساب PayPal با آدرس ایمیل...

۱۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۷/خرداد