به گزارش سایبربان

این اقدام کنگره می‌تواند نخستین گام نهاد قانون‌گذاری آمریکا در پاسخ به انتقاداتی باشد که در ارتباط با جاسوسی آمریکا مطرح می شود. مفاد این قانون که آزادی آمریکا نامگذاری شده با ۳۰۳ رای موافق در برابر ۱۲۰ رای مخالف، در مجلس نمایندگان کنگره آمریکا به تصویب رسیده و اکنون برای تصویب نهایی به مجلس سنا انتقال یافته است.

به موجب این قانون جزئیات مربوط به مکالمات تلفنی در اختیار شرکت‌های مخابراتی باقی خواهد ماند و سازمان‌های اطلاعاتی در صورت نیاز به ریز مکالمات باید پس از اخذ مجوز...

۱۳:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۵/خرداد
به گزارش سایبربان

گروهی از مجرمان سایبری، تعدادی از حساب های توییتر جعلی را راه انداخته اند و در آنها لینک های مخربی را قرار داده اند که کاربر با کلیک بر روی آنها، به وب سایت های کلاه برداری هدایت می شوند. در این لینک ها بیان شده است که دولت ایالات متحده در تلاش است تا استفاده از ارز مجازی Bitcoin  را در این کشور ممنوع کند.

در اغلب موارد، مجرمان اینترنتی با استفاده از ایمیل ها به گسترش بد افزارهای مخرب مشغول می باشند، اما توزیع چنین بد افزارهایی...

۱۲:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۵/خرداد
به گزارش سایبربان

در این حمله‌ آزمایشی این محقق توانسته با استفاده از حملات Man-In-the-Middle به شبکه‌ تلویزیون های کابلی نفوذ کند و در حین اجرای یک برنامه، برای مدتی شبکه را در اختیار بگیرد و پیام ویدئویی خود را پخش کند. وی که از نه ماه گذشته با یک شبکه‌ تلویزیون کابلی محلی همکاری می‌کند، متوجه ضعف‌های عمیقی در معماری این شبکه‌ها شده و سعی داشت تا حملات احتمالی که یک هکر ممکن است با سوء‌استفاده از این آسیب پذیری ها شکل دهد را پیدا کند.

این محقق که راهول نام دارد،...

۱۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۵/خرداد
به گزارش سایبربان

محققان امنیتی IntelCrawler ادعا می کنند که سیستم های آلوده، توسط یک بات نت با نامNemanja  به یکدیگر متصل شده و مجرمان سایبری با نفوذ دادن آن به پایانه‌های فروش POS، از سیستم‌های حسابداری فروشگاه‌ها و دیگر پلتفورم‌های مالی و بازرگانی فروشگاه‌های مختلف در 36 کشور جهان سوء استفاده کرده اند. محققان بر این باورند که در پس این حمله، هکرهایی از کشور صربستان قرار دارد.

اندازه این بات نت و توزیع سراسری آن در آلوده...

۱۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۵/خرداد