به گزارش سایبربان

چگونه مایکروسافت می‌تواند مشکلات موجود در IE را پنهان کند؟

مایکروسافت از اکتبر 2013 تا کنون علیرغم مطلع شدن از آسیب‌پذیری Zero-Day موجود در IE 8 آن را به صورت عمومی برای کاربران استفاده‌کننده از آن اعلام نکرده است.

یک ضعف امنیتی خطرناک در IE 8 با نام...

۲۲:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۴/خرداد
به گزارش سایبربان

شش مرحله‌ی مقابله با SQL Injection :

استفاده رو به افزایش پایگاه‌های داده و برنامه‌هایی که این پایگاه‌ها را بهم متصل می‌کند، به معنای این است  که  SQL Injectionهنوز باید چزو نگرانی‌های متخصصان حوزه‌ی امنیتی IT باشد.  

اخبار فراوانی پیرامون حملات سایبری و نفوذ امنیتی به شرکت‌هایی همچون Target ، Michaels ، Niemen...

۲۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۴/خرداد
به گزارش سایبربان

برقراری امنيت فينال ليگ قهرمانان اروپا در حالی صورت پذیرفت که پليس پرتغال به سختی موفق شده بود مجوز استفاده از دو فروند هواپيماي بدون سرنشين را به دست بياورد. ماموريت اين دو فروند هواپيما، زير نظر گرفتن هواداران دو تيم رئال مادريد و اتلتيکو مادريد در فينال ليگ قهرمانان اروپا و حرکت و توقف خودروها و نقاط تجمع هواداران بود.

بر اساس اين گزارش، پرتغال به دليل شمار بالاي تماشاگران اين مسابقه، اقدامات و تدابير امنيتي را به شدت افزايش...

۱۳:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۴/خرداد
به گزارش سایبربان

این به روزرسانی ها جهت رسیدگی به آسیب پذیری های متعدد، از جمله اجرای کد های دلخواه از راه دور توسط مهاجم و حملات اختلال سرویس منتشر شده اند. همچنین دو حفره امنیتی WebKit در این به روز رسانی ها وصله شده اند.

یکی از این معایب ناشی از چند مسئله مربوط به خرابی حافظه است که در  Webkitوجود داشته و در صورت بازدید کاربر از یک وب سایت مخرب، منجر به پایان غیر منتظره برنامه و یا اجرای کد های دلخواه می شود.

در حال حاضر به...

۱۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۴/خرداد
به گزارش سایبربان

برخی از این خبرگزاری ها به نقل از Russia Today گزارش دادند که ایران پس از فیلترینگ برنامه WhatsApp که مالکیت آن را یک آمریکایی صهیونیستی بنام مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیس بوک، به عهده دارد، در صدد آنست تا اینستاگرام را به دلیل شکایت های اشخاصی که دچار نقض حریم خصوصی در این شبکه اجتماعی شده اند را فیلتر نماید.

آنها در ادامه افزودند که وزارت ارتباطات و دادگاه عالی قضایی ایران در پی شکایت شهروندانی که دچار نقض حریم خصوصی خود در این...

۱۲:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۴/خرداد
به گزارش سایبربان

غول های بزرگ اینترنتی از جمله گوگل، یاهو، مایکروسافت و فیس‌بوک در صدد آن هستند تا در برابر دستورات آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA) در جهت افشای داده‌های خصوصی مردم به بهانه حفظ امنیت ملی مقاومت کنند.

تمامی شرکت های فن آوری نام برده، به دلیل همکاری با NSA در خصوص قرار دادن اطلاعات کاربران به این سازمان جاسوسی، شدیدا تحت فشار قرار گرفته اند و حتی اعتبار خود را تا حدود زیادی از دست رفته می بینند. از این رو...

۱۲:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۴/خرداد