به گزارش سایبربان

به گزارش نیویورک تایمز تام ویلر، که ریاست این کمیسیون را بر عهده دارد، مدتی است از طرحی طرفداری می‌کند که در صورت تصویب نهایی آن، به شرکت‌ها و افراد ثروتمند امکان می‌دهد با صرف پول بیشتر خدمات اینترنتی خود را با ظرفیت ترافیک و پشتیبانی سخت افزاری بهتر در دسترس کاربران قرار دهند. این موضوع باعث خواهد شد تا صاحبان مشاغل کوچک کاملا در این حیطه متضرر شوند.

این در حالیست که ویلر در واکنش به این اظهارات بیان می کند که رویکرد تغییر قوانین اینترنت در آمریکا، به ضرر شرکت‌ها و...

۱۵:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۳/خرداد
به گزارش سایبربان

پس از آنکه در چند روز گذشته اعلام شد ebay دچار یک حمله سایبری شده، کارشناسان امنیتی پس از بررسی این سرقت دریافتند که هکرها پس از شناسایی رمزهای ورودی برخی از کارکنان ebay، به راحتی وارد سرورهای شبکه شده و اطلاعات کاربران را در بازار سیاه به فروش رسانده اند. آنها اعلام داشتند که ناکافی بودن محافظت های امنیتی لازم در هنگام به روزرسانی سیستم های شبکه، عامل اصلی این نفوذ می باشد.

مقامات مسئول بیان می کنند که...

۱۳:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/خرداد
به گزارش سایبربان

در پی تلاش‌های گسترده مدافعان حفظ حریم شخصی در اینترنت، فیس‌بوک سعی دارد تا برای جلب رضایت کاربران خود تغییراتی را در این زمینه به وجود آورد. از اینرو کاربرانی که به تازگی در فیس بوک عضو می شوند، با گزینه پیش فرضی مواجه می شوند که برای مشاهده همه پست‌های هر فرد به جای همگان به دوستان تغییر یافته است.

به گفته مسئولان فیس بوک، این تغییر در عین سادگی، باعث می شود تا اطلاعات شخصی کمتر به خطر بیفتد و به کاربرانی جدید این رسانه...

۱۳:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۳/خرداد