به گزارش سایبربان

از جمله آسیب پذیری ها می توان به use-after-free و سرریز عدد صحیح (integer overflow) اشاره کرد. گوگل معمولا اطلاعات مربوط به تمام آسیب پذیری های امنیتی را فاش نمی کند، اما به دلیل مهم بودن و درجه امنیتی بالا، برخی از آنها را منتشر کرده است. در ذیل به مهمترین آسیب پذیری ها اشاره شده است:

CVE-2014-1743: آسیب پذیری Use-after-free - درجه امنیتی بالا

CVE-...

۱۵:۳۶ - ۱۳۹۳/۳۱/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

در این بیانیه وی اذعان کرد زمانی خدمات جستجو به طور کامل ارائه خواهند شد که اطلاعات درست و مناسب در همان زمانی که کاربر به آن نیاز دارد و تقریبا بدون هیچ تلاشی از سوی وی در اختیارش قرار بگیرد. به گفته لاری پیج، گوگل به حل این مشکل نزدیک تر شده و با ارائه خدماتی مانند Google Now  و +Google ارائه پاسخ های سریع و دقیق به کاربران با توجه به اطلاعات زمینه ای مربوط به آنها را تسهیل می کند.

مدیر اجرایی گوگل در ادامه به این نکته هم...

۱۳:۵۷ - ۱۳۹۳/۳۱/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

بنا بر آخرین اطلاعات منتشر شده توسط وب سایت AV-Comparatives که در ماه آوریل میلادی صورت پذیرفت، در میان 22 برنامه ضد ویروس، نرم افزارهای Panda Cloud Antivirus Free و BitDefender Internet Security 2014 موفق شدند تا با شناسایی صد در صد بدافزارها و حملات اینترنتی، به عنوان بهترین برنامه های ضدویروس در ماه آوریل دست پیدا کنند. این ارزیابی ها تحت عنوان  "قدرت شناسایی بدافزارها" و "تعداد خطاها در تشخیص بدافزار" انجام پذیرفت....

۱۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۳۱/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

دانشمندان آزمایشگاه فیزیک هسته‌ایCERN  که نگران جاسوسی NSA در ایمیل ها و مکاتبات اینترنتی خود هستند، مدتی است که یک سرویس ایمیل رمزگذاری شده را برای مقابله با آنها راه اندازی کرده اند. این خدمات فعلا در مرحله آزمایشی خود به سر می برد و کاربران با ثبت نام در آن می‌توانند آدرس ایمیل مورد نظرشان را رزرو کنند تا پس از راه اندازی سرویس یاد شده در اواخر تابستان امسال بتوانند از آن استفاده کنند.

ایده اصلی راه اندازی این سرویس متعلق به...

۱۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۳۱/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

در ساعات آغازین امروز، گروهی از هکتیویست های ناشناس حملات اختلال سرویس توزیع شده گسترده ای را موسوم به DDoS علیه وب سایت های دفاعی ایالات متحده آمریکا انجام دادند. گزارش های امنیتی حاکی از آنست که 19 وب سایت اصلی متعلق به ارتش ایالات متحده، تفنگداران دریایی، نیروی هوایی و نیروی دریایی این کشور مورد نفوذ هکرها قرار گرفته اند.

خبر این حمله از طریق توییتر با نام گروهی @Anon_Centre که مربوط به هکتیویست ها می باشد رسانه ای شد و...

۱۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۳۱/ارديبهشت