به گزارش سایبربان

در این مدت، مجرمان اینترنتی به دومین شبکه محبوب تبلیغات آنلاین با نام AppNexus نفوذ کردند. آنها از طریق malvertising  (استفاده از تبلیغات آنلاین برای گسترش بدافزارهای مخرب) قربانی را به سایت های مخربی که از کیت های بهره برداری استفاده می کنند، تغییر مسیر می دهند. این سایت ها با انواع آسیب پذیری های سیلورلایت لود می شوند.

این واقعیت که Netflix یک سوم از ترافیک اینترنت در طول ساعات...

۱۵:۳۶ - ۱۳۹۳/۳۰/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

محقق ایتالیایی با نام Roberto Paleari، در طی روز گذشته چندین حفره امنیتی در گوشی های اندرویدی سامسونگ را در پست وبلاگ شخصی خود منتشر کرد. او موفق به کشف 6 حفره امنیتی در دستگاه های Galaxy Tab و نسخه جدید Galaxy S3 شده است که باعث دسترسی هکرها به دستگاه و سوء استفاده از اطلاعات آن می شود.

Paleari در ادامه دو مورد از این آسیب پذیری ها را شرح داد. یکی از آنها می...

۱۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۳۰/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

بسیاری از خرده فروشان عمده آمریکا توسط مجرمان اینترنتی در طی سال‌های گذشته مورد هدف حملات سایبری قرار گرفته اند، و این صنعت مصمم است تا اقدامات لازم را برای ایجاد اطمینان بین شرکت‌ها و مشتریان خود در برابر تهدیدات اینترنتی به اجرا در آورد واز آنها محافظت کند.

این مرکز (R-CISC) نه تنها در به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد تهدیدات اینترنتی به خرده فروشان کمک خواهد کرد، بلکه با وزارت امنیت داخلی، دفتر تحقیقات فدرال، سرویس‌های مخفی و سایر ذینفعان دولتی و خصوصی همکاری می‌کند. برخی از نام‌های بزرگی...

۱۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۳۰/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

لیزا موناکو، مشاور ارشد مقابله با تروریسم ایالت متحده، به خبرگزاری آسوشتیدپرس گفت که رئیس‌جمهوری آمریکا در نامه‌ای به مدیران 13 دانشکده مهم بهداشت عنوان کرده که CIA پذیرفته تا از برنامه‌ها و اطلاعات واکسیناسیون برای اهداف اطلاعاتی و جاسوسی خود استفاده نکند. همچنین این آژانس موافقت کرده تا از مولفه‌های ژنتیکی به دست آمده از طریق این برنامه‌ها استفاده نکند.

این در حالیست که CIA پیش از حمله نیروهای آمریکایی به  پاکستان در سال 2011...

۱۲:۰۵ - ۱۳۹۳/۳۰/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

بر اساس این گزارش، در طی دو ماه گذشته، سرورهای جاسوسی ایالات متحده، کنترل حدود 1.2 میلیون رایانه چینی را در دست گرفته و در نتیجه اسناد تجاری و حیاتی این کشور را به سرقت برده است. انتشار این گزارش در حالی صورت پذیرفته است که وزارت دادگستری ایالات متحده در روز دوشنبه، پنج افسر نظامی چین را متهم به سرقت اسرار تجاری شرکت های ایالات متحده کرده است.

فعالیت های چین و آمریکا در حیطه کاری و تجاری، با توجه به راه اندازی مجدد تنش بین این دو کشور و اتهامات حملات سایبری مذکور، از سوی چینی ها به حالت تعلیق...

۱۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۳۰/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

این وب سایت ها در برابر سیاست های رجب طیب اردوغان، نخست وزیر ترکیه و حزب حاکمش مخدوش شده اند. هکرها در پیام هایی که از خود برجای گذاشتند، احزاب سیاسی در ترکیه بخصوص اردوغان را دیکتاتور نامیدند.

اسامی وب سایت های تخریب شده به همراه لینکی از تصاویر این هک در ذیل بیان شده است:
http://360kutahya.gov.tr
www.zone-h.com/mirror/id/22391671
رجب طیب اردوغان، نخست وزیر ترکیه، پس از سانسور...

۱۰:۲۶ - ۱۳۹۳/۳۰/ارديبهشت