به گزارش سایبربان

به گفته بهروز صادقی پور که بارها آسیب پذیری های مختلفی را در وب سایت یاهو شناسایی کرده، برخی از خدمات محبوب یاهو، از جمله Travel، Food، Security، Developer، News، Weather، Shopping، Celebrity، TV، Music و Finance تحت تاثیر این آسیب پذیری قرار گرفته اند.

این آسیب پذیری ها در بخش نظرات این صفحات نهفته شده اند. یک مهاجم به سادگی می تواند با ارسال نظراتی که حاوی کد های مخرب می باشند، صفحات ذکر شده را تخریب نماید. به گفته صادقی پور این حفره امنیتی می تواند به دو نوع از حملات XSS منجر شود. اول...

۱۷:۲۴ - ۱۳۹۳/۲۹/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

به گزارش خبرگزاری رویترز، این اقدام در حالی صورت می پذیرد که در یکی از اسناد منتشر شده کتاب تازه گلن گرینوالد، تصاویر تکان دهنده‌ای از آژانس امنیت ملی آمریکا در حال نصب ابزارهای جاسوسی خود در روترهای شرکت سیسکو نشان داده شده است. این تصاویر ثابت می کند که تولیدات شبکه‌ای و سخت افزارهای تولید شده شرکت سیسکو قبل از عرضه در بازارهای داخلی و خارجی آمریکا، توسط NSA دستکاری شده اند.
در این نامه جان چمبرز، مدیر اجرایی و رئیس تجهیزات شبکه سیسکو اظهار نگرانی خود را نسبت به سلب اعتماد مشتریان در صنعت...

۱۶:۴۴ - ۱۳۹۳/۲۹/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

این هکر که با نام مستعارH0rs3  شناخته می شود هر سه وب سایت سفارت را در روز گذشته هک و صفحات اصلی آنها را با پیامی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین تخریب نمود. لینک های ذیل نشان دهنده صفحات تخریب شده می باشند:

http://azembassy.qa

http://zone-h.com/mirror/id/22388063

http://www....

۱۶:۱۵ - ۱۳۹۳/۲۹/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

در سال گذشته بیان شد که چگونه NSA اطلاعات شخصی شهروندان ایالات متحده را با رژیم صهیونیستی به اشتراک می گذارد. در حال حاضر نیز اسنادی منتشر شده که نشان می دهند NSA منافع اسرائیل را در جاسوسی از کاربران ایالات متحده بر آورده ساخته است.

در همین ارتباط، گرینوالد در کتاب جدید خود با نام "جایی برای مخفی شدن نیست" بیان می کند: " تبادل اطلاعات و جاسوسی از کاربران بین آمریکا و اسرائیل، به یک چالش همیشگی در دهه گذشته تبدیل شده است...

۱۵:۳۲ - ۱۳۹۳/۲۹/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

یك پست الكترونیك هرزنامه ای با عنوان "Mail Notice" یا "New Lockout Notice" برای كاربران ارسال می شود و ادعا می کند كه پست الكترونیكی شما در ۲۴ ساعت آینده قفل خواهد شد و شما قادر به بازکردن آن نخواهید بود، مگر آنکه فضای ذخیره سازی ایمیل را افزایش دهید. برای افزایش خودكار سهمیه خود می بایست بر روی INSTANT INCREASE کلیک کنید.

كاربرانی كه بر روی INSTANT INCREASE كلیك كنند به یك صفحه...

۱۳:۲۱ - ۱۳۹۳/۲۹/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

نسخه های به روز رسانی شده مانع استفاده از الگوریتم رمزگذاری RC4 در ارتباطات TLS می شود. این به روز رسانی ها تنها از طریق Windows Update Catalog و Microsoft Download Center در دسترس می باشند و از طریق سیستم به روز رسانی ویندوز اعمال نمی شوند.

RC4 در سال ۱۹۸۷ توسط Ronald Rivest اختراع شد و با وجود ضعف هایی در پیاده سازی آن، در طول سالیان...

۱۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۲۹/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

در مصاحبه ای که یک روزنامه روسی با ماکسیم کوزنو معاون رئیس آژانس Roskomnadzor - ارائه دهنده خدمات فدرال برای نظارت بر ارتباطات، فناوری اطلاعات و رسانه های جمعی - انجام داد، وی اعلام داشت که " ما می توانیم توییتر یا فیس بوک را در عرض چند دقیقه در روسیه متوقف کنیم. در صورتی که عواقب خاموشی شبکه های اجتماعی کمتر از آسیبی باشد که به جامعه روسیه می زنند، ما آن را تحت قانون عملیاتی خواهیم کرد. "

هفته گذشته، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گام مهمی را در...

۱۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۲۹/ارديبهشت