به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: Pwn2Own 2014، رویدادی که این روزها در کنار CanSecWest در ونکوور کانادا آغاز شده است، در روز اول، شرکت کنندگان را به همراه داشت که آسیب پذیری‌های گوناگونی را مرورگرهای سافاری، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر و برنامه ادوبی فلش کشف کرده اند.پس از روز اول جوایزی معادل 400 هزار دلار در نظر گرفته شد که بیشتر این پول به شرکت پژوهشی  VUPEN فرانسه تعلق گرفت. محققان این شرکت موفق به پیدا کردن مجموعی از چهار آسیب پذیری شده بودند.آنها موفق به...

۱۴:۵۸ - ۱۳۹۲/۲۳/اسفند
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: سامسونگ در محصولات خود یک درپشتی را به صورت پیش‌فرض نصب کرده است که امکان دسترسی به همه‌ داده‌های کاربر و حتی تغییر یا حذف آن‌ها را برای مهاجم فراهم می‌کند.

محقق امنیتی به نام پائول کوشیاکوفسکی که توسعه‌ دهنده‌ سیستم عامل مبتنی بر قوانینِ بنیاد نرم‌افزار‌های متن‌باز است، این موضوع را در وبلاگ خود گزارش داده و اعلام داشته است که تلفن‌های هوشمند غالباً با دو پردازنده ارائه می‌شوند که یکی از آن‌ها ویژه‌ی سیستم ‌عامل و  دیگری که به عنوان Modem هم شناخته می‌شود،‌ مسئول ارتباط...

۱۴:۰۹ - ۱۳۹۲/۲۳/اسفند
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: به تازگی تصاویری در انجمن معروف Wiibo منتشر شده است که گفته می‌شود این تصاویر مربوط به iOS 8 است و در آن سه اپلیکیشن جدید  با نام‌های Preview، TextEdit و Healthbook به iOS افزوده شده است.
یکی از تصاویر چندین برنامه جدید را به نمایش گذاشته است، از جمله Healthbook که قبلا شایعه آمدن آن نیز بیان شده بود. Healthbook برنامه‌ی بسیار پرکاربردی است که به کمک آن می‌توان برروی وضعیت جسمانی و تناسب اندام نظارت داشت.
 نسخه‌های تلفن همراه Preview و TextEdit نیز دو برنامه از...

۱۳:۴۷ - ۱۳۹۲/۲۳/اسفند