به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: در طی ماه‌های اخیر دو شرکت اینتل و ایسوس در حال همکاری برای ادغام دو سیستم عامل اندروید و ویندوز بودند تا کاربران تبلت و تلفن‌های همراه بتوانند از مزیت‌های هر دو سیستم عامل استفاده کنند.
به گزارشی وب سایت wpcentral.com این دو شرکت اعلام کرده بودند که در صورت تکمیل طرح، کاربران می‌توانند با انتخاب هر کدام از سیستم عامل‌های اندروید و یا ویندوز، برنامه‌های کاربردی مخصوص آنها را نصب و از آنها استفاده کنند.
با این حال، بنا به اعلام شرکت ایسوس، به علت فشارهای اعمال شده از...

۱۵:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۹/اسفند
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: به تازگی، متخصص سایبری شرکت انگلیسی BAE، کمپینی از یک تروجان روسی با عنوان SNAKE را کشف کرده است که دست کم به مدت هشت سال غیر قابل تشخیص باقی مانده است، در حالی که به سیستم‌های بسیار امنی نیز نفوذ کرده است.هفته گذشته، محققان امنیتی شرکت آلمانی G Data گزارشی را در مورد پیچیده‌ترین و پیشرفته‌ترین بدافزارهای مخرب rootkit ارائه کردند، و اعلام داشتند که بدافزاری با نام Uroburos  طراحی شده است که برای سرقت اطلاعات از امکانات امن، توانایی به دست گرفتن کنترل...

۱۵:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۹/اسفند
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: روزنامه ژاپنی YOMIURI Shimbun گزارش داده است که در طول فروپاشی چشمگیر ارز مجازی Mt Gox Bitcoin ، سرورهای عملیاتی آن از حملات اختلال سرویس توزیع شده (DDOS) در مقیاس بزرگ رنج می‌بردند.این روزنامه انگلیسی زبان که در ژاپن منتشر می‌شود، گزارش می‌دهد که این حملات در اوایل فوریه با 150 هزار حمله DDOS در هر ثانیه مورد هجوم قرار گرفته است، که بیشتر آنها از سمت سرورهایی در ایالات متحده و اروپا پشتیبانی می‌شدند.این خبرگزاری ژاپنی اشاره می‌...

۱۴:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۹/اسفند
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: شرکت FreedomPop تلفن همراهی طراحی کرده است که در واقع همانند یک Samsung Galaxy SII می‌باشد و برای حفظ حریم خصوصی کاربران کاربرد دارد و از آن به عنوان دستگاهی برای رمزنگاری تماس و داده نیز  یاد می‌شود.
این دستگاه با قیمت ۱۸۹ دلار عرضه می‌شود ، دارای VPN بوده و رمزنگاری ۱۲۸ بیتی را پشتیبانی می‌کند و روش‌های دیگری نیز برای حفاظت و بی نام نگه داشتن شما را داراست.
این گوشی جدید که بعد از افشاگری‌های ادوارد اسنودن، پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی، به گوشی اسنودن معروف شده و...

۰۰:۵۸ - ۱۳۹۲/۱۹/اسفند