به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: دو شرکت گوگل و LG در حال همکاری برای تولید ساعت هوشمند هستند و قرار است آن را تا ماه ژوئن سال جاری به بازار معرفی کنند. شرکت گوگل در نظر دارد تا اطلاعاتی را در مورد مشخصات فنی و نرم افزاری این ساعت هوشمند و سیستم عامل مخصوص آن در ماه مارس منتشر کند.
این ساعت هوشمند طراحی شبیه دستگاه نکسوس را داراست که نرم افزار آن توسط خود گوگل طراحی شده و سخت افزار آن نیز به شرکت LG سپرده خواهد شد. پیش‌تر گوگل و LG در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند نکسوس 4 و 5 همکاری خوبی را با یکدیگر تجربه...

۲۰:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۴/اسفند
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: به منظور تخریب تاسیسات هسته ای کره شمالی، کره جنوبی تصمیم گرفته است تا سلاح‌های سایبری خود را توسعه دهد. از اینرو وزارت دفاع این کشور ویروس استاکس نت را برای این حمله به دولت پیشنهاد داده است.ویروس استاکس نت همان بدافزاری می‌باشد که برای هدف قرار دادن و نابود کردن نیروگاه‌های هسته ای ایران طراحی شده بود اما دولت‌های غربی به ویژه ایالت متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی در انجام اقدامات خود ناکام ماندند.خبرگزاری Yonhap در طی گزارشی...

۱۵:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۴/اسفند
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: شرکت گوگل اعلام کرده است که این شرکت درحال افزایش سرعت اینترنت خود تا ۱۰ گیگابایت برثانیه است، سرعتی بسیار بالاتر از سرعت سرویس گوگل فیبر که تنها یک گیگابایت برثانیه است.
براساس گزارش NBC، اتصال 10 گیگابایت در ثانیه از نظر تئوری هزار برابر سریعتر از میانگین سرعت اینترنت در ایالت متحده آمریکا خواهد بود. اما این سرعت بالا به این معنی نخواهد بود که کاربر لزوما می‌تواند به راحتی از آن بهره‌ برداری کند.
اگر کاربر درحال دانلود برنامه‌ای از وب‌سایتی باشد که از زیرساختار...

۱۴:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۴/اسفند
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: کارشناسان امنیتی و رمزگذاری دانشگاه جانز هاپکینز به خبرگزاری رویترز اعلام داشتند که یک نقص عمده در نرم‌افزار موبایلی اپل مشاهده شده است که به هکر‌ها امکان رهگیری ایمیل و دیگر ارتباطات کاربر را از طریق دسترسی به رمز‌گذاری‌ می‌دهد.در صورتی که کاربر با استفاده از یک شبکه بی‌سیم نا امن مثلا با استفاده از wi-fi به اینترنت وصل شود، هکر‌ها می‌توانند به رمز‌گذاری ‌کاربر دست پیدا کرده و مبادلات بین کاربر و سایت‌های محافظت شده را مشاهده و یا تغییر دهند.
...

۱۳:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۴/اسفند