به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: چند روز قبل هکرهای ناشناس بیانیه ای را در پاسخ به خبری که سازمان جاسوسی بریتانیا موسوم به GCHQ با عنوان حملات سایبری در برابر کانال‌های ارتباطی علیه Anonymous در چند سال پیش راه اندازی کرده بود، صادر کردند. در حال حاضر آنها ادعا می‌کنند که وب سایت GCHQ را مورد هجوم خود قرار داده اند.در خبرهای قبلی نیز بیان شد که روز 11 فوریه، به عنوان روز اعتراضات آنلاین علیه نظارت جمعی نام گذاری می‌شود. بر این اساس وب سایت‌های متعددی در این روز، توسط برخی از هکرها مورد...

۱۸:۰۶ - ۱۳۹۲/۲۴/بهمن
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: اگر صاحب یک وب سایت  هستید احتمالا از یکی از ابزارهای سنجس میزان ترافیک مانند Google Analytics استفاده می‌کنید تا بدانید ترافیک روزانه، هفتگی یا ماهانه وب سایت شما
چقدر بوده است. اما شاید جالب باشد که بدانید ۶۱.۵ درصد از کل ترافیک وب توسط
بات‌ها اشغال می‌شود.بات‌ها در واقع ربات‌های مجازی هستند که همچون انسان‌ها به وب‌سایت‌های مختلف سر زده و اطلاعات مورد نیاز خود را گردآوری می‌کنند. به عنوان نمونه موتورهای جستجو از همین بات‌ها برای جمع‌آوری و...

۱۶:۱۹ - ۱۳۹۲/۲۴/بهمن
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: شرکت مایکروسافت هشدارهای بولتن امنیتی خود را برای ماه فوریه منتشر کرد. در این ماه تنها دو به روز رسانی بحرانی وجود دارد. اولین به روز رسانی مربوط به ویندوز و دومین به روز رسانی برای Microsoft Forefront Protection 2010 منتشر شده است.اولین به روز رسانی مربوط به ویندوز نسخه‌های 7، 8 و 8.1 برای نسخه‌های 64 بیتی و RT و هم چنین ویندوز سرور 2008 و 2012 می‌باشد و دومین به روز رسانی برای Microsoft Forefront Protection 2010 برای سرور Exchange منتشر شده است.
...

۱۵:۵۷ - ۱۳۹۲/۲۴/بهمن
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: مؤسس اپل در مصاحبه اخیر خود گفت هیچ دلیلی وجود ندارد این شرکت سراغ تولید گوشی‌های هوشمند اندرویدی نرود و با تولید این محصولات می‌تواند هر دو بازار را به صورت گسترده در دست بگیرد.
"استیو وزنیاک"(Steve Wozniak) یکی از افرادی که در تاسیس اپل نقش داشته است توضیح داد که این شرکت الکترونیکی باید طرح تولید گوشی‌های هوشمند جدید مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید را نیز در دستور کار خود قرار دهد.
وزنیاک طی مصاحبه‌ای که با نشریه Wired انجام داد، آخرین توصیه‌های خود را به شرکت اپل...

۱۵:۴۸ - ۱۳۹۲/۲۴/بهمن
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: پس از مدت‌ها انتظار سرانجام جزییات دقیق مربوط به قیمت و زمان ورود گوشی هوشمند Geeksphone با دو سیستم‌عامل مجزا منتشر شد. این گوشی هوشمند که مبتنی بر پردازنده اینتل ساخته شده است، در تاریخ 20 فوریه با قیمت 289 یورو(394 دلار) وارد بازار جهانی می‌شود.
 شرکت سازنده این گوشی هوشمند توضیح داد که برای نخستین علاقمندان Geeksphone تخفیف قابل ملاحظه‌ای در نظر گرفته است و قصد دارد برای یک دوره زمانی محدود این محصول را با قیمت 269 یورو(367 دلار) به فروش برساند.
گوشی هوشمند...

۱۵:۴۳ - ۱۳۹۲/۲۴/بهمن