به گزارش سایبربان
موسسه خبری سایبربان: مدیران سایت توئیتر قصد دارند تا از روش‌های جدیدی برای ارسال تبلیغات به کاربران اینترنتی بهره ببرند و این اقدام را به شیوهای هدفمندتری انجام دهند. هدف آنها ارتباط صاحبان مشاغل با مشتریان احتمالی بیان شده است. پیش از این فیس‌بوک نیز از چنین روش‌های تبلیغاتی استفاده کرده بود که اعتراضاتی را نیز به دنبال داشت.

به همین منظور تبلیغات هدفمند در دستور کار قرار گرفته و با بررسی ایمیل‌ها و پست‌های کاربران تبلیغات مرتبط با سلیقه و ذائقه هر کاربر به...
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۲/۲۵/دى
به گزارش سایبربان
موسسه خبری سایبربان: کارشناسان امنیتی صندوق بنیادی ایالات متحده آمریکا در ارتباط با سازمان یونیسف کشف کردند که یکی از سرور هایشان توسط مجرمان سایبری هک شده است. آنها تشخیص دادند که این حمله و دسترسی به سیستم‌های سازمان در اوایل نوامبر 2013 انجام شده است.

در نامه ای که در اوایل این ماه به دفتر دادستان کل ایالت نیوهمشایر امریکا ارسال شد، صندوق بنیاد آمریکا اظهار کرد که این نفوذ سایبری در حال بررسی است و به نظر می‌رسد که تاثیر آن در سرور مذکور محدود شده است.
...
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۲/۲۵/دى
به گزارش سایبربان
موسسه خبری سایبربان: محققان دانشگاه میشیگان موفق به طراحی یک مدل ریاضی برای پیش‌بینی حملات سایبری شده اند و ادعا می‌کنند که بر مبنای آن می‌توان حملات مذکور را از قبل تشخیص داد. از جمله نمونه‌های مطالعاتی که این مدل را تایید می‌کند می‌توان به بدافزار استاکس نت و حمله ویروسی به شرکت سعودی آرامکو اشاره کرد.

محققان این دانشگاه می‌گویند در سطح جهان روش‌های مختلفی برای مقابله با حملات سایبری به کار گرفته می‌شود و اگر بتوان این حملات را پیش بینی کرد مقابله و برخورد با...
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۲/۲۵/دى
به گزارش سایبربان
موسسه خبری سایبربان: به تازگی شرکت امنیتی سیمانتک  مقاله ای را با جزئیات حملات سایبری علیه بخش انرژی منتشر کرده و از استاکس نت، شامون (Shamoon) و اژدهای شب به عنوان قابل توجه‌ترین حملات یاد کرده است.بخش انرژی به طور فزاینده ای همیشه مورد هدف مجرمان سایبری بوده و در واقع در سال 2013، در مقام پنجم این اهداف قرار گرفت.


طیف گسترده ای از اقشار منفعت خود را در صنعت انرژی تعیین کرده اند، از جمله دولت ها، رقبایی که به دنبال یک مزیت بهتر نسبت به دیگری...
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۲/۲۵/دى