به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: کارشناسان امنیتی اغلب هشدار می‌دهند که مجرمان و کلاه برداران اینترنتی به طور فزاینده ای با تکیه بر دامنه هایPW.(پالائو) در طرح‌های سرقت و کلاه برداری خود از آنها استفاده می‌کنند. محققان شرکت Blue Coat دامنه جالبPW. را تجزیه و تحلیل کردند که به نظر می‌رسد بخشی از یک شبکه کلاهبرداری در سراسر جهان باشد.دامنه مورد بحث درseamaster.pw  قرار دارد. ترافیک آن به طور عمده از ads.yahoo.com می‌آید، اما بخش دیگر آن از شبکه‌های تبلیغاتی تامین می‌شود.

...

۱۶:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۵/دى
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: شرکت اینتل درصدد ارایه ابزارهایی است که دو سیستم‌‌عامل ویندوز و آندروید را با یکدیگر اجرا کند. شرکت اینتل با همکاری تولیدکنندگان رایانه درصدد است در نمایشگاه CES 2014 از رایانه‌هایی با قابلیت پشتیبانی از دو سیستم‌عامل رونمایی کند.
بر اساس اطلاعاتی که درباره رایانه‌های جدید اینتل منتشر شده، به طور همزمان از دو سیستم عامل ویندوز و آندروید در کنار یکدیگر پشتیبانی می‌کند.
گزارش‌ها حاکی است، اینتل برای این رایانه‌ها نام PC Plus را انتخاب کرده است. بر این اساس کاربران تبلت...

۱۶:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۵/دى
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: بسیاری از کمپانی‌های خودروسازی با درک اهمیت سیستم‌های اطلاع‌رسانی در خودروهای خود به دنبال اضافه نمودن قابلیت‌های جدید هستند و سرمایه‌گذاریبسیاری را برای دستیابی به چنین سیستم‌هایی صرف می‌کنند. اما شماری از خودروسازان پا را فراتر نهاده و روی فناوری‌های مربوط به گجت‌های پوشیدنی نیز سرمایه گذاری کرده‌اند.
مرسدس بنز به‌عنوان یکی از خودروسازان پیشرو در جهان قدم در این وادی نهاده است. اما این خودروساز آلمانی خود اقدام به طراحی و تولید چنین ابزارهایی نکرده است، بلکه مرسدس‌بنز با...

۱۵:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۵/دى
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: شرکت اپل از تلاش‌های آژانس امنیت ملی ایالت متحده برای هک آی فون اظهار بی اطلاعی کرد و گفت تلاش‌های این سازمان برای نصب درهای پشتی در محصولاتش هرگز رخ نخواهد داد.سخنگوی شرکت اپل در ایمیلی بیان کرد که این شرکت هرگز با آژانس امنیت ملی ایالت متحده برای ایجاد در پشتی در هر یک از محصولات خود، از جمله آی فون، همکاری نکرده است.در خبرها داشتیم که مجله آلمانی اشپیگل تعدادی اسلاید از بخش هک آژانس امنیت ملی توسط منتشر کرده، و به توضیح روش‌...

۱۱:۳۴ - ۱۳۹۲/۱۵/دى
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: در اواخر ماه دسامبر، هکرهای ترکیه موفق به تخریب وب سایت بنیاد OpenSSL شدند. اما در تاریخ 1 ژانویه، نمایندگان OpenSSL با انتشار بیانیه ای به ارائه جزئیات بیشتر در مورد این حمله پرداختند.هیچ شواهدی وجود ندارد که مهاجمان مخازن داده اصلی را مورد هدف قرار داده باشند. به نظر می‌رسد آنها فقط صفحه اول وب سایت را تغییر داده باشند. با این حال، بخش جالب این بیانیه OpenSSL قسمتی است که جزئیات بیشتری را در مورد چگونگی انجام شدن این حمله ارائه می‌کند.

...

۱۱:۳۴ - ۱۳۹۲/۱۵/دى
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: هکرهای ناشناس ملقب به Anonymous در پیامی ویدئویی خطاب به دولت ترکیه، از آنها خواستند که به فساد و استفاده از خشونت علیه تظاهرات کنندگان صلح طلب پایان دهند. این پیام مدت کوتاهی پس از اینکه دادستانی 36 معترض Gezi را  تروریسم اعلام کرد، عنوان شد.هکرها در این فیلم ویدئویی بیان کردند " شما سیستمی را ایجاد کرده اید که تضمین می‌کند فقرا فقیر باقی بمانند و ثروتمندان ثروتمند. در حال حاضر برای ما بسیار روشن است که شما به هیچ وجه قصد اداره کشور را به گونه ای که به...

۱۱:۳۳ - ۱۳۹۲/۱۵/دى