به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: هکری باسابقه با نام سامی کامکار، به ارائه‌ی تمامی مشخصات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مورد نیاز برای ساخت یک هواپیمای بدون سرنشین پرداخته که این وسیله‌ می‌تواند به وسایل مشابه خود در هوا نفوذ کرده و کنترل آنها را در دست بگیرد.



 سامی کامکار متولد 10 دسامبر 1985، محقق امنیتی و حفظ حریم خصوصی و هکر کامپیوتر است. او  در سن 17 سالگی، یکی از بنیانگذاران Fonality بود، که یک شرکت ارتباطات یکپارچه است و  بیش از 24 میلیون دلار بودجه خصوصی در آن مطرح شده است.
...

۲۱:۵۱ - ۱۳۹۲/۱۷/آذر
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: تعجب آور نیست که FBI با استفاده از نرم افزارهای مخرب، فعالیت‌ها و محل مظنون را پیگیری می‌کند. مقاله جدیدی توسط واشنگتن پست در موردFBI منتشر شده که بیانگر استفاده از نرم افزارهای مخرب برای نظارت و ردیابی حرکات مشکوک است.



تیم FBI مانند بسیاری از هکرها عمل می‌کند، مظنونین را با روش اسپیر فیشینگ مورد هدف قرار می‌دهد و برای بهره برداری از آسیب پذیری در دستگاه مورد نظر و نصب نرم افزارهای مخرب تلاش می‌کند. این بدافزار پس از جمع آوری اطلاعات از دستگاه مورد نظر،...

۲۰:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۷/آذر
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: وب سایت بانک سلطنتی اسکاتلند(RBS)  توسط حمله توزیعی انکار سرویس(DDOS)  در روز جمعه مختل شد. این دومین بار در یک هفته است که وب سایت RBS غیر قابل دسترس می‌شود.



با توجه به افزایش ترافیک اینترنت در وب سایت NatWest، مشتریان مشکلات دسترسی به برخی از سایت‌ها را تجربه کردند، که به دنبال آن نمایندگان RBS  در توییتر حمله DDOS را اعلام کردند. این افزایش عمدی ترافیک به عنوان حمله DDoS شناخته شده است. مسئولین بیان کردند که سایت‌های آسیب دیده را درست می‌کنند و در هیچ...

۱۹:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۷/آذر
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: آژانس امنیت ملی آمریکا متهم به جاسوسی از ارتباطات ایتالیایی‌ها با نصب تجهیزات مربوطه در پشت بام سفارت آمریکا در رم، کنسولگری این کشور در میلان و حتی یک عملیات دسترسی به اطلاعات محرمانه از داخل سفارت ایتالیا در واشنگتن، شده است.



به گزارش مجله‌ی هفتگی ایتالیا،L’Espresso، در مطلبی با عنوان " آمریکایی‌ها جاسوسی ما را در اینجا می‌کنند"، عکس هایی را که ظاهرا نشانگر یک سیستم جمع آوری مخفی در پشت بام سفارت رم بود و همچنین یک سری از اسناد محرمانه را منتشر کرد، که...

۱۸:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۷/آذر
به گزارش سایبربان



۱۵:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۷/آذر
به گزارش سایبربان
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۷/آذر