به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: ترند میکرو نشان داده است که برخی از حملات سایبری با تکیه بر فایل‌های مخرب JPEG ، به روز رسانی‌های خود را انجام می‌دهند و یا تهدیدات جدیدی را گسترش می‌دهند. این فایل‌ها همچنین شامل جزئیات در مورد نام میزبان‌ها در شبکه در معرض خطر و اسامی فرایند چند آنتی ویروس نیز هستند.فایل‌های تصویر حاوی داده‌های رمزگذاری شده هستندکه محققان این شرکت موفق به استخراج و در نتیجه تجزیه و تحلیل محتوای آن شده اند، که شامل فایل‌های پیکربندی و فایل‌های باینری است.

...

۰۶:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۹/آذر
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: مایکروسافت در مورد آسیب پذیری جدیدی که بر روی هسته ویندوز XP  و سیستم عامل سرور2003 تاثیرات مخربی را از خود بر جای می‌گذارد هشدار داده است. CVE-2013-5065 شناسه‌ای است که به این آسیب‌پذیری اختصاص داده شده است.به موجب این آسیب‌پذیری فرد مهاجم می‌تواند کد دلخواه خود را در حالت هسته به اجرا درآورد و پس از آن اقدام به نصب یا حذف برنامه کند، اطلاعات موجود را تغییر دهد و یا حساب‌ کاربری جدیدی را با حق دسترسی Admin ایجاد نماید. اما این آسیب‌پذیری از راه دور و...

۰۶:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۹/آذر
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: تیم هکر پاکستانی که با نام ارتش سایبری پاکستان شناخته می‌شوند وب سایت رسمی بانک مرکزی هند را هک کردند. هکرها صفحه اول بانک مرکزی هند را با صفحه خود تغییر دادند و به نظر می‌رسد که به پایگاه داده آن نیز دسترسی پیدا کرده اند.تیم MaDLeets  و ارتش سایبری پاکستان مسئولیت این حمله را به عهده گرفته اند و به هکرهای هندی اعلام کردند تا از وب سایت‌های پاکستان دور بمانند.

این حمله سایبری به نظر می‌رسد در پاسخ به حملات متعددی است که ارتش سایبری هند در...

۰۶:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۹/آذر