به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان:  چند دامنه Billabong از شرکت استرالیایی مرتبط با پوشاک، توسط هکرهای معروف جمعیZCompany ملقب به ZHC هک شدند. این سایت‌ها عبارتند از freewave.billabong.com و artofshaping.billabong.com.این حمله در هفته گذشته صورت گرفته است. با این حال، از زمانی که این زیر دامنه‌ها برای رویدادهایی که در سال 2008 و 2011 صورت گرفته، ایجاد شده اند. این احتمال وجود دارد که مدیران  Billabong.com از این حمله آگاه نباشند. ZHC  این وب سایت را در اعتراض به عملیات ناتو و آمریکا در...

۲۲:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۴/آذر
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: محققان با کلاهبرداری فیشینگ  ANZ  مواجه شدند که به وب سایت‌های آموزشی و دولتی کشور چین نفوذ کرده و آنها را در معرض خظر قرار داده است.به گفته مسئول امنیتی کریس بوید، مهاجمان در ابتدا به فریب کاربران در یک صفحه میزبانی از پوشه تصاویر آنلاین در وب سایت county-level شهر شانگیو نیاز دارند. سپس، قربانیان به یک زیر دامنه از وب سایت موسسه آموزشی برای پروژه ای به نام طرح پژوهشی داخلی چین برای ITER  هدایت می‌شوند.

در این وب سایت، مجرمان سایبری در صفحه...

۲۰:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۴/آذر
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: گفته می‌شود Dynamic Dolphin مورد سوء استفاده مجرمان سایبری و هکرها قرار گرفته و قرارداد مجوز رسمی ثبت آن توسط شرکت اینترنتی واگذار کننده اسامی و شماره‌ها (ICANN) به پایان رسیده است.ICANN  می‌گوید این خاتمه در 20دسامبر2013 موثر واقع می‌شود. این شرکت همچنین دستور داده تا تمام آرم‌های ICANN، نام  و علائم تجاری را از وب سایت خود و دیگر مطالب کسب و کار حذف کنند.

به گفته برایان کربس، Dynamic Dolphin توسط شخصی بنام اسکات ریشتر مالکیت می‌شود، مردی که...

۱۹:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۴/آذر
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: پورتال سایت Racingpost.com، که اخبار مسابقه‌های اسبدوانی معروف در جهان را پوشش می‌دهد دچار نقض امنیتی قابل توجهی شده است. نام کاربری و کلمه عبور مشتریان این سایت در دسترس هکرها قرار گرفته است.امنیت racingpost.com بیش از 36 ساعت است که در یک حمله پیچیده، مستمر و تهاجمی نقض شده است. یکی از پایگاه داده‌ها در دسترس هکرها قرار گرفته و اطلاعات مشتریان به سرقت رفته است.

مسئولین امنیتی سایت بیان کردند در حال حاضر تعدادی از حساب‌های کاربری مشتریان در...

۱۵:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۴/آذر
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان:  Cryptocat، وب سایتی که امنیت و سرویس پیام رمزگذاری شده را ارائه می‌کند و از شناخته شده‌ترین برنامه‌های چت می‌باشد، در ایران مسدود شد.Cryptocat، که به عنوان یک برنامه برای کامپیوتر‌های مک و همچنین به عنوان یک افزونه برای کروم و فایرفاکس در دسترس است، از شناخته شده‌ترین برنامه‌های جدیدی است که ارتباطات رمز شده را به طور گسترده به ارمغان می‌آورد. اما این نرم افزار نیز مانند شبکه‌های اجتماعی از قبیل فیس بوک و توییتر در ایران مسدود شده است.

...

۱۲:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۴/آذر
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: به دلیل ارزش صعودی یکBitcoins ، که در حال حاضر بیش از 800 دلار است، هکرها نظر به  کاهش قیمت رمزگشایی فایل‌ها در بد افزار cryptolocker به نیم Bitcoins دادند.در ابتدا، این بد افزار از قربانیان درخواست کرده بود 2 Bitcoins را به عنوان باج برای رمزگشایی فایل‌های شان پرداخت کنند.

از قربانیانی که قادر به پرداخت باج در یک زمان خاص نبودند، خواسته می‌شود که از خدمات رمزگشایی خود استفاده کنند در صورتی که بخواهند برای دریافت فایل‌های رمزگذاری شده خود به...

۰۰:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۴/آذر
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: ادوارد اسنودن، پیمانکار سابق سازمان امنیت ملی آمریکا، در هنگام ترک این سازمان اسناد و مدارک بسیاری به بیرون منتقل کرده است. آخرین سند افشا شده، حاوی نقشه‌ی کشورهایی است که سازمان NSA با استفاده از بدافزار از آن‌ها جاسوسی می‌کرده است.این اطلاعات از اسنادی که قبلا اسنودن منتشر کرده توسط شبکه خبری NRC‌ هلند استخراج شده‌است. در یکی از اسلایدهای کاری NSA یک نقشه جهان وجود دارد که مناطق و شبکه‌های آلوده به نرم‌افزارهای مخرب جاسوسی را نشان می‌دهد.

...

۰۰:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۴/آذر