به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: گروه معروف هکری به نام RedHack اسنادی را فاش کرد که
اطلاعات ریزی درباره Egemen Bagis سیاست مدار و وزیر ترکیه در امور
اتحادیه اروپا و مذاکره کننده ارشد ترکیه ارائه می‌دهد. این گروه لینکی در
صفحه وبسایت رسمی خود tumblr  قرار داده است که گفته می‌شود حاوی اسناد
افشا شده می‌باشد.یکی از اسناد شامل جزئیات در مورد اقامت Egemen در هیلتون پارک لندن است.

این
گروه در وبسایت خود بیان کردند که: هنگامی که ما اسنادی را بررسی...

۱۸:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۳/آبان
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: افزونه‌ی مرور ایمن گوگل، که یک نرم‌افزار تشخیص وب‌گاه‌های مخرب است، روز گذشته وب‌گاه PHP.net را به عنوان یک وب‌گاه مخرب تشخیص داد. بنابراین کاربرانی که از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده می‌کنند، در هنگام بازدید از این وب‌گاه با پیغام خطا مواجه می‌شدند.
PHP یک...

۱۶:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۳/آبان
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: سایت ضد شیعی kulalsalafiyeen که به تمسخر و توهین اعتقادات شیعیان میپرداخته توسط تیم Iranian Dark Coders  هک شد. در این حمله تمام بانک اطلاعاتی سایت حذف و در صورتی که  مسئولین سایت backup تهیه نکرده باشند  دیگر قادر به برگرداندن سایت با همان اطلاعات نخواهند بود.به گفته این تیم علت ثبت نشدن هک سایت kulalsalafiyeen به نام تیم Iranian Dark Coders در zone-h ، ثبت شدن  صفحه ارور  سایت ضد شیعیان به نام فرد دیگری بوده است.

...
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۳/آبان
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: طی حمله ای که روزهای گذشته به پورتال کار اسرائیل به نام cvideo اتفاق افتاد, اطلاعات بیش از ۳٫۳۰۰ کاربر آن برای عموم به اشتراک گذاشته شد. هکر ایرانی با نام مستعار  Dr.3v1l که خود را عضو گروه هکری Black_Devils B0ys معرفی کرده است اطلاعات پورتال شغلی اسرائیل که شامل ایمیل‌ها و کلمات عبور می‌باشد را بر روی سایت pastebin منتشر کرد.

Dr.3v1l پس از نفوذ به سایت اسرائیلی این پیام را در توییتر قرار داد:

...
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۳/آبان