به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: ژنرال کیت الکساندر در بهار سال 2014 از مواضع خود به عنوان مدیر آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA) و رئیس فرماندهی سایبری ایالات متحده آمریکا کناره گیری می‌کند، که این امر می‌تواند به دولت اوباما شانس دوباره ای برای ایجاد چهره‌ی جدیدی از ارتباط‌های جاسوسی بدهد.

ژنرال کیت الکساندر در سال 2005 مدیر NSA شد و در موقعیت بعدی عنوان رئیس فرماندهی سایبری ایالات متحده را در سال 2010 به عهده گرفت . در آن زمان NSA به صورت آشکار در رسانه‌ها و در مورد برنامه‌های نظارت داخلی و خارجی حضور...

۰۵:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۲/آبان
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: این تازه‌ترین مورد از رسوایی جاسوسی‌های دامنه دار آژانس امنیت ملی آمریکاست که نشان می‌دهد اقدامات این نهاد اطلاعاتی چه تاثیر مخربی بر روابط خارجی ایالات متحده آمریکا با دیگر کشورهای جهان و به خصوص متحدانش گذارده است.

مانول والز وزیر کشور فرانسه افشاگری‌های تازه ادوارد اسنودن در این زمینه را شوک آور توصیف کرده است. وزارت خارجه فرانسه هم ضمن احضار کاردار سفیر آمریکا خواستار توضیحات دولت این کشور شده است.

بر اساس اسنادی که روزنامه لوموند روز گذشته منتشر کرده...

۰۴:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۲/آبان
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: شرکت  IBM راهکار ابری جدیدی را معرفی کرد که با ترکیب تحلیل نرم‌افزاری و سرویس‌های امنیت ابری، از حملات انسداد سرویس توزیع‌شده علیه سامانه‌های تحت وب و ابریِ سازمان‌ها، جلوگیری می‌کند. این نرم‌افزار و خدمات جدید، محصول یک شراکت جدید میان IBM و Akamai هستند.

تمرکز حملات انسداد سرویس توزیع‌شده (DDoS) بر ایجاد اختلال در تجهیزات و خدمات مبتنی بر وب، وبگاه‌های تجارت الکترونیک و سرویس‌های ابری مبتنی بر وب است. شیوه‌ی عمل‌کرد این حملات بر اساس مصرف بیش از اندازه‌ی پهنای باند...

۰۴:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۲/آبان
به گزارش سایبربان

موسسه خبری سایبربان: شرکت Network Solutions اعلام کرد که بار دیگر با مشکلات DNS دامنه‌های این شرکت مواجه شده و در حال برطرف کردن آن‌هاست. مشکلات اخیر دو هفته پس از آن مطرح شد که یک گروه نفوذگر طرفدار فلسطین مسیر وب‌گاه‌های متعلق به چندین شرکت را تغییر دادند که داده‌های این شرکت‌ها توسط شرکت Network Solutions نگهداری می‌شود.

عوامل Network Solutions نیز صرفاً از کاربران عذرخواهی کردند و دلیل این مشکل را رخدادی در سامانه‌ی نام دامنه‌ی خود عنوان نمودند.

DNS یا سامانه‌ی نام دامنه...

۰۳:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۲/آبان